Úvod »PRODÁNO» Křišťálová souprava


        

Křišťálová souprava

Náušnice a náhrdelník

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
510 Kč (21 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Souprava vytvořena z Křišťálů, vyrobena ručně letováním, bez použití bižuterních komponentů. Křišťálky za spirálkami jsou pohyblivé.
Souprava je pečlivě zpracována, patinována, povrchově ošetřena, zavěšena na řetízku, s ručně vyrobeným, tepaným zapínáním, náušnice na háčku z Osteofixu.

Ráda zodpovím jakýkoliv Váš dotaz ohledně tohoto výrobku.

Roztáhnutá délka řetízku je asi 45 cm.
Šperk je ve velikosti 4,5x1 cm měřeno v nejširších místech.
Náušnice 3,5 cm bez háčku.

Respektujte prosím autorská práva!

Na všechny své šperky poskytuji bezplatný servis a roční záruku!!! Záruka se nevztahuje na mechanické poškození zboží, způsobené nesprávným používáním výrobků.

KŘIŠŤÁL

Podle řeckého krystallos – led

Znamení Lva, Kozoroha, Vodnáře

Čakra zejména temene a čela, ale i všech ostatních

Křišťál zosobňuje aspekt čistoty ve všech rovinách a formách. Symbolizuje světlo na Zemi, jeho očistnou, léčivou energii. Působí jako katalyzátor, který v nás urychluje výměnu energií. Negativní energii odebírá a pozitivní nás nabíjí. Křišťál propojuje naši duši s věčností Universa, čistí a chrání naši auru, odstraňuje blokády bránící průtoku energie, veškeré nečistoty a disharmonie duše, prosvětluje naše pocity, myšlenky a představy. Křišťál je možno účinně použít ve všech energetických centrech těla a proti všem bolestem. Je univerzálním prostředkem na všechny potíže, nemoci, neduhy.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.