Úvod »PRODÁNO» Lupa...Rozkvetlý strom


        

Lupa...Rozkvetlý strom

Náhrdelník s lupou a záhnědou

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
880 Kč (37 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Taky míváte problém, přečíst si malá písmenka na etiketách zboží? Potřebujete mít po ruce brýle? Hledáte je neustále v tašce? Nosíte je na krku a je to pro vás nepohodlné? (navíc každý vidí, že je potřebujete) :((Jsou to drobnosti, ale ztrpčují život každý den. Proto jsem vyrobila tento šperk a nabízím jej také Vám.

Je vyroben z optické, zvětšovací, skleněné čočky. Sklo je zároveň upraveno jako šperk. Korunu stromu zdobí květy, do jeho kmene jsem zasadila Záhnědu. Celý tento šperk je vyroben bez použití bižuterních komponentů. Je povrchově ošetřen, patinován a zavěšen na řetízku platinové barvy. Délka řetízku je 75 cm.

Velikost přívěšku asi 5 x 10 cm

Respektujte prosím autorská práva!

ZÁHNĚDA

Podle hnědého zabarvení

Čakra vedlejší centra rukou a podle potřeby

Záhněda nám ukazuje, že protiklady, jako např. světlo a tma, nemusí stát proti sobě nebo se vylučovat. Vzájemným prolnutím mohou dospět k dokonalé harmonii. Pomáhá nám překonávat silnou závislost na hmotných předmětech, která nás odvání od duchovna. Na druhou stranu je oporou těm, co žijí s hlavou v oblacích. Symbolizuje Zemi a Nebe, materiálno a duchovno v dokonalé harmonii. Záhněda podporuje abstraktní myšlení. Pomáhá při léčbě chronických stavů sklíčenosti a deprese. Posiluje nervy, uvolňuje vnitřní napětí a křeče, tiší bolesti všeho druhu a ovlivňuje léčbu infekčních nemocí, vaziva a rakovinových nádorů v počátečním stadiu.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.