Úvod »PRODÁNO» Dračí oko


        

Dračí oko

Šperk s Křišťálem

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
710 Kč (30 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Autorský šperk, vyroben ručně letováním, bez použití bižuterních komponentů, a je tedy dosaženo jedinečnosti a originality šperku.
Ústředním kamenem je Křišťál doplněný červeným korálkem. Náhrdelník je pečlivě zpracován, patinován, povrchově ošetřen, zavěšen na dvou černých kůžích, s ručně vyrobeným, tepaným zapínáním.

Ráda zodpovím jakýkoliv Váš dotaz ohledně tohoto výrobku.

Roztáhnutá délka kůží je asi 45 cm.
Šperk je ve velikosti 3,5x4,5 cm měřeno v nejširších místech.

Respektujte prosím autorská práva!

Na všechny své šperky poskytuji bezplatný servis a roční záruku!!! Záruka se nevztahuje na mechanické poškození zboží, způsobené nesprávným používáním výrobků.

 

KŘIŠŤÁL

Podle řeckého krystallos – led

Znamení Lva, Kozoroha, Vodnáře

Čakra zejména temene a čela, ale i všech ostatních

Křišťál zosobňuje aspekt čistoty ve všech rovinách a formách. Symbolizuje světlo na Zemi, jeho očistnou, léčivou energii. Působí jako katalyzátor, který v nás urychluje výměnu energií. Negativní energii odebírá a pozitivní nás nabíjí. Křišťál propojuje naši duši s věčností Universa, čistí a chrání naši auru, odstraňuje blokády bránící průtoku energie, veškeré nečistoty a disharmonie duše, prosvětluje naše pocity, myšlenky a představy. Křišťál je možno účinně použít ve všech energetických centrech těla a proti všem bolestem. Je univerzálním prostředkem na všechny potíže, nemoci, neduhy.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.