Úvod »PRODÁNO» Zachycený Ametrín


        

Zachycený Ametrín

Náhrdelník

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
710 Kč (30 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Autorský šperk, vyroben ručně letováním, bez použití bižuterních komponentů, a je tedy dosaženo jedinečnosti a originality šperku.
Ústředním kamenem je Ametrín doplněný dvěmi broušenými Ametrínky. Náhrdelník je pečlivě zpracován, patinován, povrchově ošetřen, zavěšen na řetízku, s ručně vyrobeným, tepaným zapínáním.

Ráda zodpovím jakýkoliv Váš dotaz ohledně tohoto výrobku.

Roztáhnutá délka řetízku je asi 45 cm.
Šperk je ve velikosti 5x8 cm měřeno v nejširších místech.

Respektujte prosím autorská práva!

Na všechny své šperky poskytuji bezplatný servis a roční záruku!!! Záruka se nevztahuje na mechanické poškození zboží, způsobené nesprávným používáním výrobků.

 

AMETRÍN má vlastnosti ametystu a citrínu.
Očista: Pod proudem vody nebo přes noc v misce. Nabíjíme na nepřímém slunci.
CITRÍN
Podle citronově žlutého zabarvení

Znamení Lva, Blíženců, Panny, Býka
Čakra pupeční, solaru plexu
Jemná zlatistá zář citrínu vnáší do našeho uspěchaného života vnitřní klid, pocit plného zdraví, svěžesti, bezpečí a hřejivého tepla. Oživuje v duši oheň kreativity a projasňuje naši mysl. Pomáhá nám překonávat stavy neklidu, strachu a nespokojenosti, z kterých by časem mohly být těžké deprese. Obdarovává nás klidem a vyrovnaností, vnitřní harmonií, která pozitivně ovlivňuje náš imunitní systém, látkovou výměnu a funkci žláz. Dále pomáhá při léčení cukrovky - slinivky břišní, při žaludečních problémech a poruchách zažívacího ústrojí. Čistí krev a střevní trakt. Při nedostatku bílých krvinek podporuje jejich tvorbu. V centru hrdla uvolňuje a léčí horní cesty dýchací a bronchitidu.
AMETYST
Podle řeckého methy medovina, amethy neopojný

Znamení Skopce, Kozoroha, Ryb, Střelce, Panny
Čakra temene a podle potřeby všechny ostatní
Je to především kámen duchovní čistoty a meditace. Svou harmonickou září uvádí do rovnováhy naši mysl a cit. Ametyst je i kámen inspirace, podporuje v nás obětavost a nezištnost, touhu pomáhat bližním. Potírá hněv, zběsilost, strach a veškeré negativní vlastnosti. Probouzí v nás dobrotu a láskyplnou moudrost. Vnáší světlo do mezilidských vztahů. Působí především proti bolestem všeho druhu ve fyzické, citové i duševní oblasti. Mírní žal, přináší útěchu a klidný hluboký spánek. Ovlivňuje zejména poruchy způsobené duševním přepětím, stresem a nezpracovanými negativními zážitky, které zůstaly v podvědomí. Proto je doporučován proti neurózám, hysterii a halucinacím. Nejobvyklejší použití je při bolestech hlavy a migréně. Dále zvyšuje nízký krevní tlak.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.