Úvod »PRODÁNO» Medailon s Olivíny


        

Medailon s Olivíny

Náhrdelník s achátem

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
550 Kč (23 EUR) ( Nejsme plátci DPH )


Autorský šperk "Medailon Olivín", vyroben ručně letováním bezolovnatým cínem, bez použití bižuterních komponentů. Ústředním kamenem je Krásný Achátek bohatě lemovaný zlomky Olivínu.
Náhrdelník je pečlivě zpracován, patinován, povrchově ošetřen, zavěšen na černé kulaté kůži, s ručně vyrobeným, tepaným zapínáním.

Ráda zodpovím jakýkoliv Váš dotaz ohledně tohoto výrobku.

Roztáhnutá délka kůže je asi 45 cm.
Šperk je ve velikosti 5x4 cm měřeno v nejširších místech.

Respektujte prosím autorská práva!

Na všechny své šperky poskytuji bezplatný servis a roční záruku!!! Záruka se nevztahuje na mechanické poškození zboží, způsobené nesprávným používáním výrobků.

ACHÁT

Podle řeky Achates, dnes Drillo na Sicílii
Znamení Býka, Štíra
Čakra převážně základní, ohnivý achát mimo základní i čela a třetího oka

Acháty v nás prohlubují fantazii, kreativitu, odvahu, vytrvalost a vůli k životu. Posiluje v nás vědomí vlastní identity, pud sebezáchovy, ochraňuje nás před působením nežádoucích vlivů a obdarovává důvěrou ve vlastní schopnosti. Vede nás k přímému jednání a k tvorbě správných slov při komunikaci s bližními i nepřáteli. V základním centru posiluje rozplozovací orgány u mužů i žen, pomáhá při porodu. Snižuje teploty, mírní horečnatá infekční onemocnění, utišuje nejrůznější bolesti, alergie a kožní problémy.

OLIVÍN

Podle latinského oliva barvy olivy
Znamení Ryb, Lva, Panny
Čakra srdce

Olivín je zejména kamenem proti zlým duchovním silám. Pomáhá překonávat pocity odcizení. Přivádí nás do těsného spojení s rostlinným světem, kde nalézáme úlevu a odpočinek. Jeho zář nás obdarovává teplem, životností, radostnou náladou a svěží energií, uklidňuje, očišťuje a vyvažuje celý náš organismus. Podporuje i rozvoj našich mentálních schopností a vnáší rovnováhu a klid do naší mysli. Tiší smutek, melancholii, nejistotu a bezmoc. Osvobozuje nás od věčných výčitek špatného svědomí a pocitu viny. V centru hrdla zprostředkovává vztah mezi srdcem rozumem. Podporuje látkovou výměnu, zažívání, funkci sleziny a jater, pomáhá při zácpě, zánětu střev a infekčních nemocech.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.