Úvod »PRODÁNO» Něžný, vílí - Křišťál


        

Něžný, vílí - Křišťál

Originální autorský šperk

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
635 Kč (27 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Originální Autorský šperk "Něžný, vílí - Křišťál"

POPIS: Ústředním kamenem v tomto šperku je krásná kulička Křišťálu. Má v průměru 2,3 cm, je hladká, průsvitná, s přirozenými mlhovinkami uvnitř. Kulička je ze všech stran bohatě zdobena a obklopena drobnými květinkami a lístky. Lístky jsou zdobeny rytím.
Šperk je vyroben ručně bez bižuterních komponentů či odlitků. 
Šperk je patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

MATERIÁL: bezolovnatý cín, kov, Křišťál

ROZMĚRY (š,v,t): 2,7 - 6,6 cm.
Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

ZAVĚŠENÍ: řetízek, nebo kůže v délce cca 45 cm. Délku mohu upravit podle Vašeho přání, při objednávce mi Vámi žádanou délku a materiál napište prosím do poznámky, jinak platí materiál a délka uvedená v popisu a na doprovodné fotografii. 
Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost.

KŘIŠŤÁL - univerzální kámen

Podle řeckého krystallos - led

Znamení Lva, Kozoroha, Vodnáře

Čakra zejména temene a čela, ale i všech ostatních

Křišťál zosobňuje aspekt čistoty ve všech rovinách a formách. Symbolizuje světlo na Zemi, jeho očistnou, léčivou energii. Působí jako katalyzátor, který v nás urychluje výměnu energií. Negativní energii odebírá a pozitivní nás nabíjí. Křišťál propojuje naši duši s věčností Universa, čistí a chrání naši auru, odstraňuje blokády bránící průtoku energie, veškeré nečistoty a disharmonie duše, prosvětluje naše pocity, myšlenky a představy. Křišťál je možno účinně použít ve všech energetických centrech těla a proti všem bolestem. Je univerzálním prostředkem na všechny potíže, nemoci, neduhy.

RÁDA ZODPOVÍM JAKÝKOLIV DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.