Úvod »PRODÁNO» Zlatá vzducholoď - Labradorit


        

Zlatá vzducholoď - Labradorit

Originální autorský šperk

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
525 Kč (22 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Originální Autorský šperk "Zlatá vzducholoď  - Labradorit"

POPIS: Luxusní kámen TOP kvality!.... pochází z Madagaskaru, je velice krásný, s opalizací ve zlatohnědé barvě po celé ploše z obou stran! Kámen je z rubové strany nezakrytý, aby jeho energie mohla volně proudit. Je dotvořený ve stylu steampunk jako vzducholoď.
Kámen není podložený ze spodní strany a může se tedy dotýkat kůže.
Šperk je vyroben ručně bez bižuterních komponentů či odlitků, použity jsou pouze hodinkové díly, které se pohybují a volně visí na řetízku. 
Šperk je patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

MATERIÁL: bezolovnatý cín, kov, Labradorit

ROZMĚRY (š,v,t): 5 - 6,5 ( včetně závěsu) - 1,6 cm.
Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

ZAVĚŠENÍ: řetízek, nebo kůže v délce 45 cm. Délku mohu upravit podle Vašeho přání, při objednávce mi Vámi žádanou délku a materiál napište prosím do poznámky, jinak platí materiál a délka uvedená v popisu a na doprovodné fotografii. 
Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost. Háček mohu na přání vyměnit za bižuterní zapínání.

RÁDA ZODPOVÍM JAKÝKOLIV DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU

LABRADORIT

Podle poloostrova Labrador

Znamení Kozoroha, Ryb, Vodnáře

Čakra - zejména vedlejší čakry rukou

Labradorit nám pomáhá prosvětlit vzpomínky. Pomáhá nám znovu v sobě objevit pevný bod, zklidnit nepokojnou duši. Umožňuje nám v sobě objevit a zpracovat dlouholeté blokády. Podněcuje v nás soucit se vším živým. Na čakře hrdla podporuje schopnost přesného vyjadřování. Mírní pocity chladu a preventivně chrání před nachlazením Tiší bolesti páteře a kostí, snižuje vysoký krevní tlak, stabilizuje srdeční rytmus a podporuje samoléčbu organismu. Stabilizuje naši auru.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.