Úvod »PRODÁNO» Fénix - Turmalín, Perla


        

Fénix - Turmalín, Perla

Originální autorský šperk

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
880 Kč (37 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Originální Autorský šperk "Fénix - Turmalín, Perla"

POPIS: Exkluzivní, nepřehlédnutelný šperk... rozhodně žádný drobeček.
Ústředním kamenem v tomto šperku je nádherný surový Turmalín v černé barvě. Kámen má výraznou povrchovou strukturu, která se krásně leskne. Po kameni stékají bílé říční perly.
Fénix má prostorově řešená křídla, přední křídlo je vypracované trochu do předu a vypadá, jakoby právě přistál. 
Zapínání je ve předu.
Kámen není podložený ze spodní strany a může se tedy dotýkat kůže.
Šperk je vyroben ručně bez bižuterních komponentů či odlitků. 
Šperk je patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

MATERIÁL: bezolovnatý cín, kov, Turmalín, perla

ROZMĚRY (š,v,t): 5,2 - 8 - 1,8 cm.
Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

ZAVĚŠENÍ: řetízek, nebo kůže v délce 45 cm. Délku mohu upravit podle Vašeho přání, při objednávce mi Vámi žádanou délku a materiál napište prosím do poznámky, jinak platí materiál a délka uvedená v popisu a na doprovodné fotografii. 
Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost.

TURMALÍN

Podle sinhalského turmali, nebo toramolli

Znamení Vah, Štíra, Raka, Ryb, Kozoroha

Čakra podle barev a i jinde podle potřeby

Turmalín je barevně rozmanitý. Je sjednocujícím a harmonizujícím činitelem všech poloh našeho já. Vštěpuje nám řád a pravidla, duchovně vnáší světlo do věčné tmy nadsmyslových oblastí. Nejužívanější jsou barvy zelená a růžová, které ovlivňují srdeční centrum. Turmalín zprostředkovává velmi silný tok energie, který boří blokády překonaných duševních a emotivních vzorů. Rozsah léčebného použití je široký. Reguluje celkový systém látkové přeměny, posiluje organismus v obdobích slabosti a vyčerpanosti, pomáhá při pooperační rekonvalescenci. Kladně ovlivňuje nemoce psychosomatického charakteru. Obecně ho můžeme použít proti závratím a pocitům náhlé nevolnosti, k posílení paměti, při infekcích a při skleróze multiplex.

PERLY

Podle latinského perula – hruštička (obvyklý tvar)

Znamení Blíženců, Raka, Ryb, Vah, černá perla Kozoroha

Čakra hrdla, čela a vitality

Perla, drahokam moře, symbol proměn a čistoty. Jako perla, ač malí a utiskovaní, můžeme přesto dosáhnout dokonalosti a neuvěřitelné krásy ve své duši. Ukazuje nám, že každá bolestivá zkušenost nám umožňuje dosáhnout větší dokonalosti, čistoty a vykoupení. Nosíme-li perly, dobrem se dobereme blaženosti, ale zlo se nám vrátí formou nemoci, nebo neštěstí. Ve zdravotní oblasti je léčebný vliv sporadický. Obecně podporuje uzdravující proces u psychosomatických nemocí, na čakře čela posiluje nervy a intuici, tiší bolesti a mírní horečky, na čakře hrdla pomáhá při zánětu dýchacích cest a na čakře vitality reguluje funkci sleziny a střevního traktu.

RÁDA ZODPOVÍM JAKÝKOLIV DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.