Úvod »PRODÁNO» Srdíčko spirálky - Opalit


        

Srdíčko spirálky - Opalit

Originální autorský šperk

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
535 Kč (22 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Originální Autorský šperk "Srdíčko spirálky - Opalit"

POPIS: Šperk je vytvořen z Opalitu ve tvaru většího, buclatějšího srdíčka, je zcela hladké, průsvitné v nádherném odstínu mléčně bílé s modravým nádechem a odlesky do oranžové až zlaté barvy. Srdíčko je zdobeno spirálkami a cínovými kuličkami, a plocha z cínu je zpracována do podoby jakési struktury textilu - plátěnné vazby.
Kámen není podložený ze spodní strany a může se tedy dotýkat kůže.
Šperk je vyroben ručně bez bižuterních komponentů či odlitků. 
Šperk je patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

MATERIÁL: bezolovnatý cín, kov, Opalit

ROZMĚRY (š,v,t): 4,7 - 4,5 - 1,2 cm.
Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

ZAVĚŠENÍ: řetízek, nebo kůže v délce 45 cm. Délku mohu upravit podle Vašeho přání, při objednávce mi Vámi žádanou délku a materiál napište prosím do poznámky, jinak platí materiál a délka uvedená v popisu a na doprovodné fotografii. 
Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost.

OPALIT - syntetický Měsíční kámen je úzce spjat s Měsícem a intuicí. Přitahuje lásku a řeší milenecké problémy. Zajišťuje klidný spánek. Mírně ochranný zvláště na cestách. Obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup. Vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce. Na čakře solar plexu ukáže staré nefunkční citové způsoby jednání a pomáhá je odstranit.

RÁDA ZODPOVÍM JAKÝKOLIV DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.