Úvod »PRODÁNO» Oboustranný šperk 2 v 1 - Labradorit


        

Oboustranný šperk 2 v 1 - Labradorit

Originální autorský šperk

 

cena výrobku:
635 Kč (27 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Originální Autorský šperk "Oboustranný šperk 2 v 1 - Labradorit"

POPIS: Luxusní kámen opalizující z obou stran.... pochází z Madagaskaru, je velice krásný, buclatý, s viditelnou přirozenou strukturou a mikro trhlinkami, s opalizací ve zlatohnědé a modrozelené barvě teměř po celé ploše! (viz. foto). Kámen je bohatě zdobený po obvodu, upravený tak, aby jej bylo možno nosit z obou stran, protože na každé straně je jiné barvy a také jinak zdobený. Koupí tohoto šperku tak vlastně získáte šperky dva.
Kámen není podložený ze spodní strany a může se tedy dotýkat kůže.
Šperk je vyroben ručně bez bižuterních komponentů či odlitků. 
Šperk je patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

MATERIÁL: bezolovnatý cín, kov, Labradorit

ROZMĚRY (š,v,t): 4 - 51 ( včetně závěsu) - 2,2 cm.
Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

ZAVĚŠENÍ: řetízek, nebo kůže v délce 45 cm. Délku mohu upravit podle Vašeho přání, při objednávce mi Vámi žádanou délku a materiál napište prosím do poznámky, jinak platí materiál a délka uvedená v popisu a na doprovodné fotografii. 
Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost. Háček mohu na přání vyměnit za bižuterní zapínání.

RÁDA ZODPOVÍM JAKÝKOLIV DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU

LABRADORIT

Podle poloostrova Labrador

Znamení Kozoroha, Ryb, Vodnáře

Čakra - zejména vedlejší čakry rukou

Labradorit nám pomáhá prosvětlit vzpomínky. Pomáhá nám znovu v sobě objevit pevný bod, zklidnit nepokojnou duši. Umožňuje nám v sobě objevit a zpracovat dlouholeté blokády. Podněcuje v nás soucit se vším živým. Na čakře hrdla podporuje schopnost přesného vyjadřování. Mírní pocity chladu a preventivně chrání před nachlazením Tiší bolesti páteře a kostí, snižuje vysoký krevní tlak, stabilizuje srdeční rytmus a podporuje samoléčbu organismu. Stabilizuje naši auru.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.