Úvod »PRODÁNO» Květinový - Čaroit


        

Květinový - Čaroit

Originální autorský šperk

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
610 Kč (26 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Originální Autorský šperk "Květinový - Čaroit"

POPIS: Ústředním kamenem v tomto šperku je nádherný, sytě fialový Čaroit z Ruska. Kámen patří k těm dražším, je to pravý Čaroit, zcela hladký, dozdobený květinkami, cínovými kuličkami i spirálkami.
Vše je vyrobeno ručně bez bižuterních komponentů či cínových odlitků. Šperk je patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

Autorský šperk dle vlastního návrhu, prosím, respektujte autorská práva!

MATERIÁL: cín se stříbrem, kov, Čaroit

ROZMĚRY celého šperku (š,v,t): 4 - 7,2 - 1,2 cm.
Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

ZAVĚŠENÍ: řetízek, nebo kůže v délce 45 cm. Délku mohu upravit podle Vašeho přání, při objednávce mi Vámi žádanou délku a materiál napište prosím do poznámky, jinak platí materiál a délka uvedená v popisu a na doprovodné fotografii. 
Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost.

ČAROIT

Podle řeky Čara

Znamení Panny, Vodnáře

Čakra temene, čela, srdce a dalších čaker, kde je potřeba

Podporuje imunitní systém, obranný systém a centrální a vegetativní nervový systém. Vnáší do citového života a psychického rozpoložení radost a smyslové potěšení. V nepřehledných, komplikovaných situacích nás učí nadhledu, udělat si jasno. Učí nás trpělivosti, píli a pravidlu nic neodkládat. Zbavuje nás obav a strachu z nejisté budoucnosti. Posiluje paměť. Podporuje srdeční činnost a látkovou výměnu a upravuje poruchy zažívacího traktu. Podporuje prevenci a léčbu zhoubných nádorů. Tiší křeče a bolesti.


RÁDA ZODPOVÍM JAKÝKOLIV DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.