Úvod »PRODÁNO» Světlo v korunách - Achát, Jadeit


        

Světlo v korunách - Achát, Jadeit

Originální autorský šperk

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
835 Kč (35 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Autorský šperk "Světlo v korunách - Achát, Jadeit"

POPIS: Stromeček má korunu vyrobenu z množství lístků. Každý je ručně vytvořený a zvlášť připájený. Celá koruna stromku leží na Jadeitovém plátku, který krásně prosvítá skrze listí (viz. foto) a vytváří tak nádherný efekt, jako když se podíváte do koruny stromu, kterou prosvítá sluníčko:-).
Kmen je zhotoven pod Jadeitem a je v něm zakomponován malý, růžový Achát Botswana.

Vše je zhotoveno ručně, bez bižuterních komponentů či odlitků.
Autorský šperk dle vlastního návrhu, prosím, respektujte autorská práva!
Šperk je patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

MATERIÁL: bezolovnatý cín, kov, Achát, Jadeit

ROZMĚRY (š,v,t): 4 - 7,4 - 1,2 cm.
Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

ZAVĚŠENÍ: řetízek, nebo kůže v délce 45 cm. Délku mohu upravit podle Vašeho přání, při objednávce mi Vámi žádanou délku a materiál napište prosím do poznámky, jinak platí materiál a délka uvedená v popisu a na doprovodné fotografii. 
Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost.

ACHÁT

Podle řeky Achates, dnes Drillo na Sicílii

Znamení Býka, Štíra

Čakra převážně základní, ohnivý achát – mimo základní i čela a třetího oka

Acháty v nás prohlubují fantazii, kreativitu, odvahu, vytrvalost a vůli k životu. Posiluje v nás vědomí vlastní identity, pud sebezáchovy, ochraňuje nás před působením nežádoucích vlivů a obdarovává důvěrou ve vlastní schopnosti. Vede nás k přímému jednání a k tvorbě správných slov při komunikaci s bližními i nepřáteli. V základním centru posiluje rozplozovací orgány u mužů i žen, pomáhá při porodu. Snižuje teploty, mírní horečnatá infekční onemocnění, utišuje nejrůznější bolesti, alergie a kožní problémy.
Růžový achát podporuje těhotenství a ochraňuje plod v matčině těle.

JADEIT

Podle španělského piedras de ijada – bederní kámen

Znamení Raka, Vah, Ryb

Čakra – zelený – srdce, ale i ostatních čaker, žlutý – pupeční a solaru plexu, fialový – temene, čela

Je to kámen lásky. Přináší mír, harmonii, tichou radost z prostých věcí. Podporuje láskyplné emoce. Podporuje meditaci a rozjímání, mírní duševní neklid, roztěkané myšlenky, podporuje vnitřní vyrovnanost, pomáhá v každé situaci zachovávat si chladnou hlavu, zbavuje nás předsudků a provokuje v nás aktivitu a dynamiku. Posiluje nervový a imunitní systém, funkci srdce, krevního oběhu, funkci sleziny, jater a ledvin. Podporuje látkovou výměnu a funkci žláz, léčbu infekčních nemocí, žloutenky a snižuje vysoké teploty. Zmírňuje průběh chřipkových onemocnění. Léčí žaludeční a zažívací potíže, koliky a žloutenku. Pomáhá proti nočním můrám a nespavosti, tiší bolesti hlavy a migrény. Mírní nadměrné pocení psychického rázu, tiší bolesti při porodu, stimuluje funkci nadledvinek.

RÁDA ZODPOVÍM JAKÝKOLIV DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.