Úvod »PRODÁNO» Pozornosti - Křišťál s Rutilem, Achát


        

Pozornosti - Křišťál s Rutilem, Achát

Originální autorský šperk

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
650 Kč (27 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Originální Autorský šperk "Pozornosti - Křišťál s Rutilem, Achát"

POPIS: Šperk je vytvořený z Achátku s krásnou kresbou v červené až červenohnědé barvě. Kámen je velice pěkný, zcela hladký, průsvitný.
Ústředním kamenem v tomto šperku je nádherný Křišťál s Rutilem. Je zcela hladký, jsou v něm jasně patrné vlásky Rutilu a navíc se krásně třpytí. Je čirý a má v sobě třpytivé plošky a mlhovinky (viz. foto). 
Šperk je patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

MATERIÁL: bezolovnatý cín, kov, Křišťál s Rutilem, Achát

ROZMĚRY celého šperku (š,v,t): 3,7 - 5 - 1,2 cm.
Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

ZAVĚŠENÍ: řetízek, nebo kůže v délce 45 cm. Délku mohu upravit podle Vašeho přání, při objednávce mi Vámi žádanou délku a materiál napište prosím do poznámky, jinak platí materiál a délka uvedená v popisu a na doprovodné fotografii. 
Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost.

RÁDA ZODPOVÍM JAKÝKOLIV DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU

KŘIŠŤÁL - univerzální kámen

Podle řeckého krystallos - led

Znamení Lva, Kozoroha, Vodnáře

Čakra zejména temene a čela, ale i všech ostatních

Křišťál zosobňuje aspekt čistoty ve všech rovinách a formách. Symbolizuje světlo na Zemi, jeho očistnou, léčivou energii. Působí jako katalyzátor, který v nás urychluje výměnu energií. Negativní energii odebírá a pozitivní nás nabíjí. Křišťál propojuje naši duši s věčností Universa, čistí a chrání naši auru, odstraňuje blokády bránící průtoku energie, veškeré nečistoty a disharmonie duše, prosvětluje naše pocity, myšlenky a představy. Křišťál je možno účinně použít ve všech energetických centrech těla a proti všem bolestem. Je univerzálním prostředkem na všechny potíže, nemoci, neduhy.
Rutil  v křišťálu tvoří jemné jehličky, které tvoří až 60% titanu a jsou zbarveny do zrzava. Odtud také pochází název Rutil z latinského názvu rutilus, které v překladu znamená červený. V některých kamenech jsou tyto jehličky rutilu směřovány jedním směrem, v jiném typu jsou směrované náhodně a každý kámen je tak originál. Rutil zahání pocit beznaděje, strach z ohrožení a nejistoty, které můžou vést až k nemocem nejen psychického, ale také fyzického charakteru. Křišťál tuto schopnost rutilu ještě posiluje tak, že tento krystal má opravdu velikou energii. 

ACHÁT

Podle řeky Achates, dnes Drillo na Sicílii

Znamení Býka, Štíra

Čakra převážně základní, ohnivý achát - mimo základní i čela a třetího oka

Acháty v nás prohlubují fantazii, kreativitu, odvahu, vytrvalost a vůli k životu. Posiluje v nás vědomí vlastní identity, pud sebezáchovy, ochraňuje nás před působením nežádoucích vlivů a obdarovává důvěrou ve vlastní schopnosti. Vede nás k přímému jednání a k tvorbě správných slov při komunikaci s bližními i nepřáteli. V základním centru posiluje rozplozovací orgány u mužů i žen, pomáhá při porodu. Snižuje teploty, mírní horečnatá infekční onemocnění, utišuje nejrůznější bolesti, alergie a kožní problémy.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.