Úvod »PRODÁNO» Duo - Růženín, Heliotrop


        

Duo - Růženín, Heliotrop

Originální autorský šperk

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
360 Kč (15 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Originální Autorský šperk "Duo - Růženín, Heliotrop"

POPIS: Šperk je vyroben z něžně růžového Růženínku a Heliotropu. Kameny jsou velice pěkné, hladké, dozdobené lístečky a cínovými kuličkami.
Vše je vyrobeno ručně, bez bižuterních komponentů či odlitků. 
Náhrdelník je patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

MATERIÁL: bezolovnatý cín, kov, Růženín, Heliotrop

ROZMĚRY (š,v,t): 5,6 - 4,4 - 1 cm.
Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

ZAVĚŠENÍ: řetízek, nebo kůže v délce 45 cm. Délku mohu upravit podle Vašeho přání, při objednávce mi Vámi žádanou délku a materiál napište prosím do poznámky, jinak platí materiál a délka uvedená v popisu a na doprovodné fotografii. 
Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost.

RÁDA ZODPOVÍM JAKÝKOLIV DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU

RŮŽENÍN

Podle růžového zabarvení

Znamení Býka, Vah

Čakra srdce

Růženín je kámen lásky a srdce. Probouzí v nás cit něžnosti, mírnosti, přátelství a nesobecké lásky. Pomáhá nesmělým milencům projevit své dosud ukrývané pocity. Prohlubuje vnímavost našich smyslů k umění, zejména k hudbě. Oživuje v nás fantazii, bohatou inspiraci, tvořivého ducha a schopnost vidět dál, než naše smysly. Učí nás věnovat pozornost i jiným názorům. V duchovní rovině nás provází na cestě hledání. Zdravotně čistí, uklidňuje a posiluje vše, co souvisí s činností srdce a s psychosomatickými poruchami, které mají příčinu v poraněných a potlačených emocích. Reguluje srdeční rytmus a pomáhá v nespavosti. Pomáhá při léčení nemocí pohlavních orgánů a neplodnosti. Vydatnou pomocí je při krevních onemocněních jako anémie a leukémie. Pro zdravý nerušený spánek se doporučuje umístit nedaleko lůžka s růženínem i černý turmalín a křišťál. Také se doporučuje růženín umístit v blízkosti televize, počítače...

HELIOTROP

Podle řeckého heliou tropai – slunovrat

Znamení Štíra, Panny

Čakra zejména základu a srdce, ale i vitality, pupku a solaru plexu

Heliotrop je kámen sluneční energie a života na Zemi. Vede nás k pokoře a spoluúčasti se světem kolem nás. Prosvětluje náš intelekt a chrání před zlými sny. Pomáhá nám udržovat nad sebou kontrolu, neztrácet rozvahu a získávat nadhled. Pomáhá nám překonávat únavu a dlouhodobý stres, tiší nervozitu, agresivitu a podrážděnost. Zelená barva symbolizuje život na Zemi, červené skvrny pulzující energii. Pozitivně působí na krev, čistí ji a zbavuje ji škodlivých látek, nánosů a nečistot. Posiluje a stimuluje celý organismus. Doporučuje se při chudokrevnosti, krvácení a hemeroidech. V centru vitality pomáhá při ledvinových onemocněních, v centru pupku posiluje funkci žaludku, střev, žlučníku, jater a sleziny. Pomáhá při akutních infekčních, zánětlivých a horečnatých onemocněních.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.