Úvod »PRODÁNO» Prázdniny v čase - Amonit, Achát


        

Prázdniny v čase - Amonit, Achát

Originální autorský šperk

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
770 Kč (32 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Originální Autorský šperk "Prázdniny v čase - Amonit, Achát"

POPIS: Amonitek s krásnou kresbou je v tomto šperku ústředním kamenem, jež doplňují malé Achátky, které vytváří ve šperku mozaiku.
Amonitek je ze spodní strany zapracován do cínu celý, ale Achátky jsou volné a prosvítají v krásné červenooranžové barvě přímo na kůži.
Šperk svým podlouhlým tvarem krásně opticky prodlouží, a jistě upoutá každé oko :-)
Šperk je vytvořen podle vlastního návrhu, bez bižuterních komponentů či odlitků. Prosím, respektujte autorská práva!
Šperk je patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

MATERIÁL: bezolovnatý cín, kov, Achát.

ROZMĚRY (š,v,t): 3,3 - 6,6 - 0,7 cm.
Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

ZAVĚŠENÍ: řetízek, nebo kůže v délce 45 cm. Délku mohu upravit podle Vašeho přání, při objednávce mi Vámi žádanou délku a materiál napište prosím do poznámky, jinak platí materiál a délka uvedená v popisu a na doprovodné fotografii. 
Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost.

RÁDA ZODPOVÍM JAKÝKOLIV DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU

 

ACHÁT

Podle řeky Achates, dnes Drillo na Sicílii

Znamení Býka, Štíra

Čakra převážně základní, ohnivý achát – mimo základní i čela a třetího oka

Acháty v nás prohlubují fantazii, kreativitu, odvahu, vytrvalost a vůli k životu. Posiluje v nás vědomí vlastní identity, pud sebezáchovy, ochraňuje nás před působením nežádoucích vlivů a obdarovává důvěrou ve vlastní schopnosti. Vede nás k přímému jednání a k tvorbě správných slov při komunikaci s bližními i nepřáteli. V základním centru posiluje rozplozovací orgány u mužů i žen, pomáhá při porodu. Snižuje teploty, mírní horečnatá infekční onemocnění, utišuje nejrůznější bolesti, alergie a kožní problémy.

AMONITY

má název podle boha Amona a byly známé již starověku.

Reprezentují čas, věčnost - tedy to co bylo, je a bude. Spirála představuje vývoj, cestu, po níž lze vstoupit do oblastí vyššího vědomí. Proto se amonity spojují s vyššími čakrami a využívají při meditacích a obřadech. Fosilie byly spojovány i s dlouhověkostí, dnes se užívají k astrálnímu cestování časem, jako spojnice s minulostí, když chceme evokovat moudrosti dávných obyvatel této planety, nebo proniknout do minulých životů. Pokud jde o jejich vztah k budoucnosti - jaksi vyplývá z toho, že přetrvaly až dodnes. A zřejmě přetrvají i člověka jako takového.

Šamani je používali jako kameny síly, různým typům se připisovaly, obvykle na základě tvaru, konkrétní magické schopnosti. Pravda je, že i racionálního člověka naplní takový kámen respektem. Je to přece jen živý tvor, který už tu jednou byl, v tom je nám podobný. A tak nás v té souvislosti napadne, zda i po nás zůstane něco tak krásného a obdivuhodného.

Rozříznuté a leštěné amonity se dávají pro štěstí do peněženky, barvou i tvarem mnohdy připomínají zlaté mince.
(zdroj Dana Sklenářová)

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.