Úvod »PRODÁNO» Slavnosti nouveau - Granát, Malachit


        

Slavnosti nouveau - Granát, Malachit

Originální autorský šperk

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
870 Kč (37 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Originální Autorský šperk "Slavnosti nouveau - Granát, Malachit"

POPIS: Tento šperk je vyroben z nádherného drahého kamene - Malachitu (2,3 x 4,1 x 1,9 cm) v jeho typické zelené barvě. Kámen má krásnou, výraznou kresbu, je zcela hladký a poměrně vysoký. 
Šperk je vytvořený v secesním, nouveau stylu, s velikými listy a květinkami. Do šperku jsou také zakomponovány drobné tromlované zlomky Granátu.
Šperk je rozhodně nepřehlédnutelný a opticky krásně prodlužuje. Jistě bude vynikat také na dlouhém závěsu k Solar plexu.
Vše je vyrobeno ručně, bez bižuterních komponentů či odlitků, podle vlastního návrhu. Respektujte prosím autorská práva. 
Šperk je patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

MATERIÁL: bezolovnatý cín, kov, Malachit, Granát

ROZMĚRY (š,v,t): 4,5 - 9,6 - 1,9 cm
Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

ZAVĚŠENÍ: řetízek, nebo kůže v délce 45 cm. Délku mohu upravit podle Vašeho přání, při objednávce mi Vámi žádanou délku a materiál napište prosím do poznámky, jinak platí materiál a délka uvedená v popisu a na doprovodné fotografii.
Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost.

RÁDA ZODPOVÍM JAKÝKOLIV DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU

MALACHIT

Podle řeckého malache – sytá zeleň, nebo malachos – měkký

Znamení Býka

Čakra srdce, u bolestí a blokád všechny čakry

Život je plný protikladů, bez nichž ani není života. Malachit nás učí s trpělivostí a klidem přijímat i zlo, neboť i zklamání, nepřízeň osudu a neúspěch mají smysl. Malachit si zachovává svou vlastní individualitu, podporuje koordinaci našich obou mozkových hemisfér, čímž uvádí do rovnováhy cit a rozum. Je to rovněž kámen kreativity a změny. Učí nás, že jen v pohybu a dobrodružství má náš život na Zemi cenu. Neutralizuje citové problémy, probouzí v duši harmonii a mír. Pomáhá nám překonat nemístný ostych, který nám zabraňuje projevit city a pocity navenek. V centru srdce příznivě ovlivňuje srdeční činnost, na ostatních čakrách sebeuzdravující proces organismu. Jeho zklidňující očistná energie mírní bolesti, jejichž příčinou bývají hlavně zánětlivá onemocnění. Posiluje sebeobranné reakce organismu. Podporuje funkci žaludku, pankreasu a sleziny. Doporučuje se při oslabení zraku, astmatických potížích, kolikách, otravách, revmatismu, menstruačních a porodních bolestech. Zmírňuje průběh sklerózy multiplex a nemoci.

GRANÁT

Podle latinského granum - zrno (granátového jablka)

Znamení Lva, Skopce, Štíra

Čakra základu a srdce, případně i jinde podle potřeby, (melanit - čakra rukou)

Granát je kámen ohně, vášně, ale i poměny a čistoty srdce. Je dárcem životodárné energie, sexuální vitality, fantazie bez hranic, touhy poznávat nepoznané. Probouzí v nás odvahu a nadšení. Je nám oporou v krizových situacích a těžkých časech, probouzí v nás naději. Pomáhá nám překonávat zábrany. Červené druhy granátu posilují a aktivují celý náš organismus, povzbuzují činnost srdce, regulují krevní oběh a tlak, podporují tvorbu červených krvinek.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.