Úvod »PRODÁNO» Trio plus - Růženín, Chalcedon růže


        

Trio plus - Růženín, Chalcedon růže

Originální autorský šperk

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
390 Kč (16 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Originální Autorský šperk "Trio plus - Růženín, Chalcedon růže"

POPIS: Ústředním kamenem v tomto šperku je Chalcedon růže s pěkně viditelnou, třpytivou strukturou kamene. Doplňují jej tři korálky z růžového Růženínu.
Šperk je patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

MATERIÁL: bezolovnatý cín, kov, Růženín, Chalcedon růže

ROZMĚRY (š,v,t): 4,7 - 6,7 - 0,6 cm.
Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

ZAVĚŠENÍ: řetízek, nebo kůže v délce 60 cm. Délku mohu upravit podle Vašeho přání, při objednávce mi Vámi žádanou délku a materiál napište prosím do poznámky, jinak platí materiál a délka uvedená v popisu a na doprovodné fotografii. 
Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost.

RÁDA ZODPOVÍM JAKÝKOLIV DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU

CHALCEDON

Podle zaniklého města Kalchidón v Malé Asii

Znamení Kozoroha, Raka, Střelce

Čakra hrdla – bílé a modré druhy, ostatní podle potřeby a použití

Chalcedon je kámen rozličných barev a tvarů, proto i četných názvů a synonym.

Chalcedonové růže pomáhají v léčbě problémů a chorob ženských pohlavních orgánů. Obecně je lze použít i k posílení zraku a sluchu.

RŮŽENÍN

Podle růžového zabarvení

Znamení Býka, Vah

Čakra srdce

Růženín je kámen lásky a srdce. Probouzí v nás cit něžnosti, mírnosti, přátelství a nesobecké lásky. Pomáhá nesmělým milencům projevit své dosud ukrývané pocity. Prohlubuje vnímavost našich smyslů k umění, zejména k hudbě. Oživuje v nás fantazii, bohatou inspiraci, tvořivého ducha a schopnost vidět dál, než naše smysly. Učí nás věnovat pozornost i jiným názorům. V duchovní rovině nás provází na cestě hledání. Zdravotně čistí, uklidňuje a posiluje vše, co souvisí s činností srdce a s psychosomatickými poruchami, které mají příčinu v poraněných a potlačených emocích. Reguluje srdeční rytmus a pomáhá v nespavosti. Pomáhá při léčení nemocí pohlavních orgánů a neplodnosti. Vydatnou pomocí je při krevních onemocněních jako anémie a leukémie. Pro zdravý nerušený spánek se doporučuje umístit nedaleko lůžka s růženínem i černý turmalín a křišťál. Také se doporučuje růženín umístit v blízkosti televize, počítače…

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.