Úvod »PRODÁNO» Zahradní slavnosti - lavička


        

Zahradní slavnosti - lavička

Originální autorský šperk

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
666 Kč (28 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Originální Autorský šperk "Zahradní slavnosti - lavička"

POPIS: Šperk je bohatě zdobený květinami, cínovými kuličkami, a drobnými korálky Tyrkenitu v azurově modré barvě a pokoveného Hematitu v barvě fialové. Mezi korálky je zavěšena lavička jejíž sedátko tvoří malý kabošonek Akvamarínu v průsvitné světlounce modré barvičce.
Vše je ruční práce, není použito žádných odlitků, či bižuterních komponentů. Šperk je naprostý originál!
Náhrdelník je patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

MATERIÁL: bezolovnatý cín, kov, Akvamarín, Tyrkenit, Hematit

ROZMĚRY (š,v,t): 4,5 - 7,5 (včetně lavičky) - 0,4 cm.
Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

ZAVĚŠENÍ: řetízek, nebo kůže v délce 45 cm. Délku mohu upravit podle Vašeho přání, při objednávce mi Vámi žádanou délku a materiál napište prosím do poznámky, jinak platí materiál a délka uvedená v popisu a na doprovodné fotografii. 
Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost.

RÁDA ZODPOVÍM JAKÝKOLIV DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU

 

AKVAMARÍN

Podle barvy mořské vody - aqua marina

Znamení Vodnáře, Ryb, Vah, Blíženců

Čakra hrdla, čela a solaru plexu

Akvamarín je kámen mystiků a hledání čistého srdce. Vede nás k uchovávání čistoty mysli, cudnosti a nevinnosti. Vnáší do našeho splínu a depresí paprsek světla a naděje. Jeho očistná zář vnáší do naší mysli pocit spokojenosti, zmírňuje podrážděnost a agresivitu, zajišťuje rovnováhu. V centru hrdla pročišťuje hlas, projasňuje slova, podporuje léčbu horních cest dýchacích, sliznice a plic, zmírňuje kašel, astmatické stavy, průběh černého kašle a záškrtu, ovlivňuje funkci žláz, uvolňuje napětí v šíji a spasmus.

HEMATIT

Podle řeckého haema - krev

Znamení Štíra, Skopce

Čakra základní

Hematit je základní kámen zemité energie. Přináší nám sílu a vitalitu. V oslabení, ve vyčerpání či v nemoci nám pomáhá aktivovat skryté rezervy. Najdeme v něm oporu při překonávání pocitu nejistoty a beznaděje. Aktivuje naši vůli, odvahu a rozhodnost k činům. Odstraňuje psychické výkyvy a poruchy, které mají vliv na zdraví a stav celého organismu. Přináší nám vnitřní klid a pocit tepla, bezpečí a ochrany Matky Země. Podporuje tvorbu červených krvinek, aktivuje krevní oběh a srdce, posiluje plíce, játra a slezinu. Pomáhá při menstruační nepravidelnosti a poruchách spojených s bolestmi. Doporučuje se i k zastavení krve a při odstraňování krevních otoků a sraženin. Při zánětech neužívat!

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.