Úvod »PRODÁNO» Velké srdce - Křišťál


        

Velké srdce - Křišťál

Originální autorský šperk

 

cena výrobku:
640 Kč (27 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Originální Autorský šperk "Velké srdce - Křišťál"

POPIS: Kámen je vytvarován do tvaru buclatého (3D) srdíčka, je dost veliký, zcela hladký, čirý, s přirozenými mlhovinkami uvnitř. Obsahuje také jednu zářivou, třpytivou puklinku, o kterých se traduje, že přinášejí štěstí :-)
Celé srdíčko se uvnitř krásně leskne a třpytí.
Náhrdelník je patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

MATERIÁL: bezolovnatý cín, kov, Křišťál

ROZMĚRY celého šperku (š,v,t): 3,8 - 5 - 1,5 cm.
Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

ZAVĚŠENÍ: řetízek, nebo kůže v délce 45 cm. Délku mohu upravit podle Vašeho přání, při objednávce mi Vámi žádanou délku a materiál napište prosím do poznámky, jinak platí materiál a délka uvedená v popisu a na doprovodné fotografii. 
Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost.

RÁDA ZODPOVÍM JAKÝKOLIV DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU

KŘIŠŤÁL - univerzální kámen

Podle řeckého krystallos - led

Znamení Lva, Kozoroha, Vodnáře

Čakra zejména temene a čela, ale i všech ostatních

Křišťál zosobňuje aspekt čistoty ve všech rovinách a formách. Symbolizuje světlo na Zemi, jeho očistnou, léčivou energii. Působí jako katalyzátor, který v nás urychluje výměnu energií. Negativní energii odebírá a pozitivní nás nabíjí. Křišťál propojuje naši duši s věčností Universa, čistí a chrání naši auru, odstraňuje blokády bránící průtoku energie, veškeré nečistoty a disharmonie duše, prosvětluje naše pocity, myšlenky a představy. Křišťál je možno účinně použít ve všech energetických centrech těla a proti všem bolestem. Je univerzálním prostředkem na všechny potíže, nemoci, neduhy.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.