Úvod »PRODÁNO» Rybko, rybičko... - Angelit


        

Rybko, rybičko... - Angelit

Originální autorský šperk

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
495 Kč (21 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Originální Autorský šperk "Rybko, rybičko... - Angelit"

POPIS: Tento šperk je vyroben z velmi pěkného Angelitu. Kámen je krásně zbarvený, v syté barvě světle modré, typické pro Angelit.
Vše je vyrobeno ručně, bez bižuterních komponentů či odlitků. 
Náhrdelník je patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

MATERIÁL: bezolovnatý cín, kov, Angelit

ROZMĚRY (š,v,t): 7 - 4 - 1 cm
Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

ZAVĚŠENÍ: řetízek, nebo kůže v délce 45 cm. Délku mohu upravit podle Vašeho přání, při objednávce mi Vámi žádanou délku a materiál napište prosím do poznámky, jinak platí materiál a délka uvedená v popisu a na doprovodné fotografii.
Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost.

RÁDA ZODPOVÍM JAKÝKOLIV DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU

Ametrín má vlastnosti ametystu a citrínu. Duchovní čistotu a vnitřní klid. Uvádí do rovnováhy látkovou výměnu, pomáhá v léčení zažívacího ústrojí, jater a ledvin.

ANGELIT

Léčebné užití: účinný zejména v oblasti krku - léčí záněty, uvádí do rovnováhy štítnou a příštítnou žlázu. Umí odblokovat meridiány, napravuje poruchy tkání, zajišťuje rovnováhu tekutin v těle, je močopudný, pomáhá při potížích s plícemi. Utišuje bolest ze slunečních spálenin.

Užití: léčení, telepatie Vlastnosti: je symbolem míru a bratrství, umožňuje kontakt s říší andělů, cestování mimo tělo. Vhodný pro léčitele – zvyšuje vnímavost a naladění. Pomáhá při telepatickém spojení, stimuluje jasnovidnost, navazuje kontakt s vesmírnou energií. Umožňuje pravdomluvnost, chrání Vás před krutostí, zvyšuje soucit a smíření se s věcmi, které nelze změnit.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.