Úvod »PRODÁNO» Čtyři lístky - Onyx, Jadeit


        

Čtyři lístky - Onyx, Jadeit

Originální autorský šperk

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
535 Kč (22 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Originální Autorský šperk "Čtyři lístky - Onyx, Jadeit"

POPIS: Ústředním kamenem tohoto šperku je černý, zcela hladký a lesklý Onyx. Je velice pěkný, zdobený, mimo jiné také čtyřmi trojlístky.....tedy šťastný, čtyřlístkový šperk :-) V trojlístcích jsou zakomponovány Jadeitové korálky.
Vše je ruční práce, vyrobeno bez bižuterních komponentů či odlitků.
Náhrdelník je patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

MATERIÁL: bezolovnatý cín, kov, Onyx, Jadeit

ROZMĚRY (š,v,t): 4,3 - 7 - 1,4 cm
Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

ZAVĚŠENÍ: řetízek, šňůrky, nebo kůže v délce 45 cm. Délku mohu upravit podle Vašeho přání (bez doplatku), při objednávce mi Vámi žádanou délku a materiál napište prosím do poznámky, jinak platí materiál a délka uvedená v popisu a na doprovodné fotografii. 
Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost.

RÁDA ZODPOVÍM JAKÝKOLIV DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU

ONYX

Podle řeckého onyx – nehet

Znamení Kozoroha

Čakra – zejména tam, kde se nalézají blokády

Tajemný černý kámen nás učí, že zejména bolestí a soužením vede přímá cesta k věčné pravdě, duchovní moudrosti a ke konečnému osvobození. Vede nás k vážnosti, sebekontrole a cílevědomosti. Podporuje vnitřní koncentraci a pokoru. Konkrétně pomáhá v léčbě sluchu, při poruše rovnováhy, ostří zrak a posiluje imunitní systém. Jeho síla a schopnost regenerace je velmi krátká, proto se doporučuje používat jen ve vyhraněných případech.

JADEIT

Podle španělského piedras de ijada – bederní kámen

Znamení Raka, Vah, Ryb

Čakra – zelený – srdce, ale i ostatních čaker, žlutý – pupeční a solaru plexu, fialový – temene, čela

Je to kámen lásky. Přináší mír, harmonii, tichou radost z prostých věcí. Podporuje láskyplné emoce. Podporuje meditaci a rozjímání, mírní duševní neklid, roztěkané myšlenky, podporuje vnitřní vyrovnanost, pomáhá v každé situaci zachovávat si chladnou hlavu, zbavuje nás předsudků a provokuje v nás aktivitu a dynamiku. Posiluje nervový a imunitní systém, funkci srdce, krevního oběhu, funkci sleziny, jater a ledvin. Podporuje látkovou výměnu a funkci žláz, léčbu infekčních nemocí, žloutenky a snižuje vysoké teploty. Zmírňuje průběh chřipkových onemocnění. Léčí žaludeční a zažívací potíže, koliky a žloutenku. Pomáhá proti nočním můrám a nespavosti, tiší bolesti hlavy a migrény. Mírní nadměrné pocení psychického rázu, tiší bolesti při porodu, stimuluje funkci nadledvinek.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.