Úvod »PRODÁNO» Setkání na louce - smalt, směs minerálů


        

Setkání na louce - smalt, směs minerálů

Originální autorský šperk

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
499 Kč (21 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Originální Autorský šperk "Setkání na louce - smalt, směs minerálů"

POPIS: Ve šperku je zakomponován nádherný, ručně vyrobený, vypalovaný, pravý smalt s lučními kvítky, v jejich středu je červený mák. Šperk je velice lehký a vzdušný, s korálky různých minerálů: Jaspis, Jadeit, Achát, Korál.
Vše je ruční práce, vyrobeno bez bižuterních komponentů či odlitků.
Náhrdelník je patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

MATERIÁL: bezolovnatý cín, kov, smalt, Jaspis, Jadeit, Achát, Korál.

ROZMĚRY (š,v,t): 5,7 - 7 - 0,8
Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

ZAVĚŠENÍ: řetízek, šňůrky, nebo kůže v délce 45 cm. Délku mohu upravit podle Vašeho přání (bez doplatku), při objednávce mi Vámi žádanou délku a materiál napište prosím do poznámky, jinak platí materiál a délka uvedená v popisu a na doprovodné fotografii. 
Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost.

RÁDA ZODPOVÍM JAKÝKOLIV DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU

 

JADEIT

Podle španělského piedras de ijada – bederní kámen

Znamení Raka, Vah, Ryb

Čakra – zelený – srdce, ale i ostatních čaker, žlutý – pupeční a solaru plexu, fialový – temene, čela

Je to kámen lásky. Přináší mír, harmonii, tichou radost z prostých věcí. Podporuje láskyplné emoce. Podporuje meditaci a rozjímání, mírní duševní neklid, roztěkané myšlenky, podporuje vnitřní vyrovnanost, pomáhá v každé situaci zachovávat si chladnou hlavu, zbavuje nás předsudků a provokuje v nás aktivitu a dynamiku. Posiluje nervový a imunitní systém, funkci srdce, krevního oběhu, funkci sleziny, jater a ledvin. Podporuje látkovou výměnu a funkci žláz, léčbu infekčních nemocí, žloutenky a snižuje vysoké teploty. Zmírňuje průběh chřipkových onemocnění. Léčí žaludeční a zažívací potíže, koliky a žloutenku. Pomáhá proti nočním můrám a nespavosti, tiší bolesti hlavy a migrény. Mírní nadměrné pocení psychického rázu, tiší bolesti při porodu, stimuluje funkci nadledvinek.

KORÁLY

Podle latinského corallium, nebo řeckého korallion

Znamení Štíra

Čakra – bílé čela a třetího oka, červené základu a srdce, růžové srdce, modré hrdla, černé pupeční a solaru plexu

Bílé korály nás osvobozují od zatěžujících temných myšlenek, negativních představ a pocitů. Povzbuzují nás pozitivně myslet a cítit. Zostřují rozum a zvyšují intelekt. Fyzicky léčí i mnohé kostní nemoci – osteoporózu, osteomalacii nebo rachitis, ale i choroby močového ústrojí. Tiší záchvaty kašle a mírní astmatické stavy.

Červený s růžovým symbolizují lásku, oddanost, pokoru a soucit s trpícími. Fyzicky chrání zdravý růst plodu v matčině těle. Pomáhá v léčbě anémie, při poruchách krevního oběhu, neplodnosti, při menstruační nepravidelnosti a při ohroženém těhotenství. Podporuje sexuální touhu a ulehčuje porod. Růžový korál mírní deprese, uklidňuje citová vzrušení a rozbouřenou mysl. Vyrovnává nepravidelnou srdeční činnost, zbavuje organismus jedů a tiší bolesti končetin.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.