Úvod »PRODÁNO» Sluníčkový - Citrín, sklo


        

Sluníčkový - Citrín, sklo

Originální autorský šperk

 

cena výrobku:
545 Kč (23 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Originální Autorský šperk "Sluníčkový - Citrín, sklo"

POPIS: Výrazný šperk, jehož ústředním kamenem je pravý, nepřepalovaný Citrínek. Kámen je hladký, s viditelnou strukturou uvnitř, jemně nazlátlé barvy, jak to u Citrínků bývá :-) Zdobení kolem kamene tvoří spirálky.
Zavěšení je na skleněných korálcích ve zlaté barevné směsi, která ladí s kamínkem. 
Šperk se hezky vyjímá těsněji kolem krku, ale může být také na delším závěsu do výstřihu.
Vše je ruční práce, podle vlastního návrhu.
Náhrdelník je patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

MATERIÁL: bezolovnatý cín, kov, sklo, Citrín

ROZMĚRY (š,v,t):
Sluníčko: 3,2 - 4,7 - 1 cm
Celá přední část šperku: 9 - 7,5 - 1 cm

Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.
Šperk se hezky vyjímá těsněji kolem krku. Při objednávce mi proto prosím napište do poznámky, jak dlouhý řetízek chcete.
Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

ZAVĚŠENÍ: šířka korálků + řetízek v délce 45 cm. Délku řetízku mohu upravit podle Vašeho přání, při objednávce mi Vámi žádanou délku a materiál napište prosím do poznámky.
Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost.

RÁDA ZODPOVÍM JAKÝKOLIV DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU

CITRÍN

Podle citronově žlutého zabarvení

Znamení Lva, Blíženců, Panny, Býka

Čakra pupeční, solaru plexu

Jemná zlatistá zář citrínu vnáší do našeho uspěchaného života vnitřní klid, pocit plného zdraví, svěžesti, bezpečí a hřejivého tepla. Oživuje v duši oheň kreativity a projasňuje naši mysl. Podporuje v nás spoluúčast na veřejném dění a posiluje naši důslednost a touhu poznávat vnitřní já. Pomáhá nám citově strávit nezdary a chápat je spíš jako chyby, které nás mají poučit. Pomáhá nám překonávat stavy neklidu, strachu a nespokojenosti, z kterých by časem mohly být těžké deprese. Obdarovává nás klidem a vyrovnaností, vnitřní harmonií, která pozitivně ovlivňuje náš imunitní systém, látkovou výměnu a funkci žláz. Dále pomáhá při léčení cukrovky - slinivky břišní, při žaludečních problémech a poruchách zažívacího ústrojí. Čistí krev a střevní trakt. Při nedostatku bílých krvinek podporuje jejich tvorbu. V centru hrdla uvolňuje a léčí horní cesty dýchací a bronchitidu.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.