Úvod »PRODÁNO» Vínovo - Jaspis, Granát, sklo


        

Vínovo - Jaspis, Granát, sklo

Originální autorský šperk

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
765 Kč (32 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Originální Autorský šperk "Vínovo - Jaspis, Granát, sklo"

POPIS: Výrazný šperk, jehož ústředním kamenem je Jaspis v červeno-hnědo-vínové barvě s bílými místy. Nad Jaspisem je umístěn fazetovaný Granát, v temně rudé barvě. Jeho plošky se hezky lesknou. Zavěšení je na skleněných korálcích v barevné směsi, která ladí s kameny. 
Šperk se hezky vyjímá těsněji kolem krku, ale může být také na delším závěsu do výstřihu.
Vše je ruční práce, podle vlastního návrhu.
Náhrdelník je patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

MATERIÁL: bezolovnatý cín, kov, Jaspis, Granát

ROZMĚRY: Šperk se hezky vyjímá těsněji kolem krku. Při objednávce mi proto prosím napište do poznámky, jak dlouhý řetízek chcete.
Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

ZAVĚŠENÍ: kůže v délce 42 cm + prodlužovací řetízek. Délku kůže mohu upravit podle Vašeho přání, při objednávce mi Vámi žádanou délku a materiál napište prosím do poznámky, jinak platí materiál a délka uvedená v popisu a na doprovodné fotografii. 
Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost.

RÁDA ZODPOVÍM JAKÝKOLIV DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU

JASPIS

Podle řeckého iaspis - kropenatý, plamenný

Znamení Panny, Vodnáře, Ryb

Čakra podle barev a vlastností

Červený jaspis je nositel vitální životodárné energie. Aktivuje naši vůli, odvahu a vytrvalost. Jeho očistná energie nás vede k nezištnosti a skromnosti, soucitu, pochopení a trpělivosti, podporuje přirozenou touhu činit dobro. V centru srdce posiluje krevní oběh, v pupečním centru léčí žaludeční a zažívací potíže, ulehčuje při nadýmání a zácpě, aktivuje činnost jater, žlučníku, sleziny a slinivky břišní. V centru vitality ovlivňuje léčbu ledvin a močového měchýře, usnadňuje vyplavování ledvinových písků a kamenů. V centru základu aktivuje sexuální pud a léčí problémy potence a plodnosti. Je účinným prostředkem při epileptických záchvatech a dně.

Zelený jaspis vnáší harmonii do souznění s přírodou. V centru hrdla zjemňuje chuť, v centru solaru plexu snižuje kyselost žaludečních šťáv. Celkově zbavuje organismus jedovatých zplodin a odpadních látek.

Žlutý jaspis, kámen vytrvalosti a porozumění, vštěpuje nám trpělivost a snášenlivost v rámci rodinného života. Pomáhá při slabosti močového měchýře, při střevních chorobách, zácpě a žaludečních vředech. Povzbuzuje činnost jater, žlučníku a slinivky břišní. Zjemňuje čich a posiluje imunitní systém.

Pestrý a brekciový jaspis, kameny kreativity a fantazie podněcují nás k tvoření. Pomáhají nám proměnit ideje ve skutek. Dávají organismu energii a aktivují veškeré životně důležité orgány.

Obrazový (krajinný) jaspis zahání obavy a strach z budoucnosti a obdarovává nás ve spánku šťastnými sny. Pomáhá při alergiích a posiluje imunitní systém. Aktivuje funkci jater, žlučníku a ledvin.

Pop jaspis nám pomáhá procitnout z duševní letargie, nalézt smysl života a uskutečnit opuštěná předsevzetí. Podporuje funkci ledvin a žlučníku a aktivuje krevní oběh.

Mookait pomáhá za každé situace nalézt vnitřní klid a rovnováhu. Podporuje léčbu zranění a otoků, zánětů dásní a nosních a čelních dutin, uvolňuje suchý kašel. Aktivuje funkci jater a sleziny, čistí krev, posiluje imunitní systém. Mírní nervózní stres a zadrhávání v řeči.

GRANÁT

Podle latinského granum - zrno (granátového jablka)

Znamení Lva, Skopce, Štíra

Čakra základu a srdce, případně i jinde podle potřeby, (melanit - čakra rukou)

Granát je kámen ohně, vášně, ale i poměny a čistoty srdce. Je dárcem životodárné energie, sexuální vitality, fantazie bez hranic, touhy poznávat nepoznané. Probouzí v nás odvahu a nadšení. Je nám oporou v krizových situacích a těžkých časech, probouzí v nás naději. Pomáhá nám překonávat zábrany. Červené druhy granátu posilují a aktivují celý náš organismus, povzbuzují činnost srdce, regulují krevní oběh a tlak, podporují tvorbu červených krvinek. Granáty známe hessonit, zelené druhy, černý granát.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.