Úvod »PRODÁNO» Královské modré - Lapis Lazuli


        

Královské modré - Lapis Lazuli

Originální autorský šperk

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
770 Kč (32 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Originální Autorský šperk "Královské modré - Lapis Lazuli"

POPIS: Šperk vhodný zejména pro ženy, které mají rády nápadné šperky......tento rozhodně nepřehlédnete. :-)
Jedná se o nádherný Lapis Lazuli (Lazurit), ve tvaru krásného, buclatého srdíčka. Kámen v této kvalitě patří k těm dražším kamenům.
Má barvu syté královské modři, je krásně hladký, docela těžký, bohatě zdobený drobounkými kytičkami a cínovými kuličkami. 
Vše je ruční práce, podle vlastního návrhu.
Šperk bude jistě krásný také na dlouhém závěsu.
Náhrdelník je patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

MATERIÁL: bezolovnatý cín, kov, Lapis Lazuli

ROZMĚRY (š,v,t): 4,2 - 5,2 - 2 cm.
Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

ZAVĚŠENÍ: řetízek, nebo kůže v délce 45 cm. Délku mohu upravit podle Vašeho přání, při objednávce mi Vámi žádanou délku a materiál napište prosím do poznámky, jinak platí materiál a délka uvedená v popisu a na doprovodné fotografii. 
Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost.

RÁDA ZODPOVÍM JAKÝKOLIV DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU

LAZURIT

Podle arabského lazhvard – modrý, lapis-lazuli podle latinského lapis – kámen a arabského azul – nebe

Znamení Střelce, Panny, Ryb, Kozoroha, Vodnáře

Čakra - světle modré – hrdla, tmavomodré – čela

Probouzí v nás nadsmyslovou lásku, která nezná pojem vlastnění ani připoutání. Otvírá naší duši nekonečnost věčného vesmíru a probouzí v ní schopnost porozumět poselství hvězd. Usínáme-li s tímto kamenem, vzbuzuje v nás nadpozemské sny. Dokáže prohloubit náš vnitřní vzhled a posílit důvěru ve vyšší vedení. Dává nám pocit jistoty a bezpečí a schopnost intuitivní prožitky dešifrovat a uvést ve skutečnost. Tiší naše bezdůvodné pocity strachu a nejistoty. Světlé tóny lapisu-lazuli pomáhají v hrdelní čakře odstraňovat citové a zdravotní blokády, které mají vliv na řeč a čistotu hlasu. Mírní otoky a křeče. Reguluje krevní oběh, funkci štítné žlázy a brzlíku. Pomáhá při zánětu průdušek. Potlačuje teploty, vyrovnává vysoký krevní tlak, utišuje bolesti během menstruace, zmírňuje deprese a bolesti hlavy pramenící z nervozity nebo duševního vyčerpání. Obecně je vhodný jako prevence proti infarktu, mrtvici a vzniku nádorových chorob.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.