Úvod »PRODÁNO» Pro paní z Růže - Hypersten, perla


        

Pro paní z Růže - Hypersten, perla

Originální autorský šperk

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
410 Kč (17 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Originální Autorský šperk "Pro paní z Růže - Hypersten, perla"

POPIS: Tento šperk je vyroben z nádherného Hyperstenu. Kámen je hladký, černý, s množstvím proužků s měňavým, perlovým, sametovým leskem ve stříbrné barvě s hnědavým nádechem. Kámen je zcela hladký s drobnou rýhou na povrchu (zohledněno v ceně). Horní část šperku zdobí květinka s říční perlou ve svém středu.
Vše je vyrobeno ručně, bez bižuterních komponentů či odlitků. 
Náhrdelník je patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

MATERIÁL: bezolovnatý cín, kov, Hypersten, perla říční

ROZMĚRY (š,v,t): 3,8 - 5,5 - 0,9 cm
Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

ZAVĚŠENÍ: řetízek, nebo kůže v délce 45 cm. Délku mohu upravit podle Vašeho přání, při objednávce mi Vámi žádanou délku a materiál napište prosím do poznámky, jinak platí materiál a délka uvedená v popisu a na doprovodné fotografii.
Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost.

RÁDA ZODPOVÍM JAKÝKOLIV DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU

HYPERSTEN

Velmi kvalitní hypersten vytváří rýhovanou kresbu, která je charakteristická střídáním zcela černých a stříbřitě černých proužků s perleťovými odlesky. Je tajemným kamenem, který do o svého okolí vyzařuje smíšenou energii JANG i JIN ( dvojí polarita ) Usnadňuje náhled do problému a pomůže najít jeho řešení. Pomáhá vytvářet vztahy a jejich udržení. V situaci, kdy je člověk vystaven ostré kritice ji pomůže ustát. Umožňuje sebepřijetí. Je silný duchovní kámen pro meditaci a ochranu, pomáhá v komunikaci s duchovním neviditelným světem.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.