Úvod »PRODÁNO» Rozarias - Měsíční kámen


        

Rozarias - Měsíční kámen

Originální autorský šperk

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
660 Kč (28 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Originální Autorský šperk "Rozarias - Měsíční kámen"

POPIS: Do tohoto šperku jsem zakomponovala nádherný kamínek - Měsíční kámen, s modrou opalizací. Kamínek je v TOP kvalitě, velice krásný, zcela hladký, a krásně modrý. Šperk je vyroben v několika vrstvách, je tak trochu plastický. Je doplněn vzdušným řetízkem s velkými oky, což krásně koresponduje s celistvou plochou šperku. Tmavé plochy šperku jsou zdobeny rytinou.
Vše je ruční práce, vyrobeno bez bižuterních komponentů či odlitků.
Náhrdelník je patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

MATERIÁL: bezolovnatý cín, kov, Měsíční kámen

ROZMĚRY (š,v,t): 3,8 - 6,7 - 0,5 cm.
Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

ZAVĚŠENÍ: řetízek, šňůrky, nebo kůže v délce 45 cm. Délku mohu upravit podle Vašeho přání (bez doplatku), při objednávce mi Vámi žádanou délku a materiál napište prosím do poznámky, jinak platí materiál a délka uvedená v popisu a na doprovodné fotografii. 
Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost.

RÁDA ZODPOVÍM JAKÝKOLIV DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU

MĚSÍČNÍ KÁMEN

Podle mléčně zakaleného měsíčního svitu

Znamení Raka, Ryb, Kozoroha

Čakra - prakticky všechny

Podporuje vnitřní vývoj duše a vede nás k poznání, že teprve hluboký cit dokáže proměnit pouhý rozum v moudrost. Symbolizuje plodnost, mírnost, jemnost a intuici. Hojí citové rány a tiší rozrušenou mysl. Ženám pomáhá rozvinout první projevy ženství, odbourává emotivní bariéry, které brání v početí, chrání ženy po celé těhotenství, ulevuje jim od bolestí a mírní časté návaly ranní nevolnosti. U kojících žen podporuje tvorbu mléka. Odstraňuje bolesti, obtíže a nepravidelnou menstruaci. Je i vhodnou prevencí proti nádorovým onemocněním prsou a dělohy. Jelikož měsíční kámen harmonizuje i systém lymfatických žláz a podporuje jejich průtok, zabraňuje otokům.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.