Úvod »PRODÁNO» Povzbuzení - Ametrín


        

Povzbuzení - Ametrín

Originální autorský šperk

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
655 Kč (28 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Originální Autorský šperk "Povzbuzení - Ametrín"

POPIS: Nádherný, fialkový kámen bohatě lemovaný ručně vyrobeným zdobením.
Náhrdelník je patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

MATERIÁL: bezolovnatý cín, kov, Ametrín

ROZMĚRY (š,v,t): 4,6 - 6,8 - 1,2 cm.
Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

ZAVĚŠENÍ: řetízek, nebo kůže v délce 45 cm. Délku mohu upravit podle Vašeho přání, při objednávce mi Vámi žádanou délku a materiál napište prosím do poznámky, jinak platí materiál a délka uvedená v popisu a na doprovodné fotografii. 
Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost.

RÁDA ZODPOVÍM JAKÝKOLIV DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU

AMETRÍN má vlastnosti ametystu a citrínu. 

CITRÍN
Podle citronově žlutého zabarvení
Znamení Lva, Blíženců, Panny, Býka
Čakra pupeční, solaru plexu
Jemná zlatistá zář citrínu vnáší do našeho uspěchaného života vnitřní klid, pocit plného zdraví, svěžesti, bezpečí a hřejivého tepla. Oživuje v duši oheň kreativity a projasňuje naši mysl. Pomáhá nám překonávat stavy neklidu, strachu a nespokojenosti, z kterých by časem mohly být těžké deprese. Obdarovává nás klidem a vyrovnaností, vnitřní harmonií, která pozitivně ovlivňuje náš imunitní systém, látkovou výměnu a funkci žláz. Dále pomáhá při léčení cukrovky - slinivky břišní, při žaludečních problémech a poruchách zažívacího ústrojí. Čistí krev a střevní trakt. Při nedostatku bílých krvinek podporuje jejich tvorbu. V centru hrdla uvolňuje a léčí horní cesty dýchací a bronchitidu.
AMETYST
Podle řeckého methy medovina, amethy neopojný
Znamení Skopce, Kozoroha, Ryb, Střelce, Panny
Čakra temene a podle potřeby všechny ostatní
Je to především kámen duchovní čistoty a meditace. Svou harmonickou září uvádí do rovnováhy naši mysl a cit. Ametyst je i kámen inspirace, podporuje v nás obětavost a nezištnost, touhu pomáhat bližním. Potírá hněv, zběsilost, strach a veškeré negativní vlastnosti. Probouzí v nás dobrotu a láskyplnou moudrost. Vnáší světlo do mezilidských vztahů. Působí především proti bolestem všeho druhu ve fyzické, citové i duševní oblasti. Mírní žal, přináší útěchu a klidný hluboký spánek. Ovlivňuje zejména poruchy způsobené duševním přepětím, stresem a nezpracovanými negativními zážitky, které zůstaly v podvědomí. Proto je doporučován proti neurózám, hysterii a halucinacím. Nejobvyklejší použití je při bolestech hlavy a migréně. Dále zvyšuje nízký krevní tlak.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.