Úvod »PRODÁNO» Běž koníčku, běž - Magnezit, Jaspis


        

Běž koníčku, běž - Magnezit, Jaspis

Originální autorský šperk

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
535 Kč (22 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Originální Autorský šperk "Běž koníčku, běž - Magnezit, Jaspis"

POPIS: Kámen je zcela hladký, bílý, s žilkováním, doplněný malým červeným Jaspisem. 
Náhrdelník je patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

MATERIÁL: bezolovnatý cín, kov, Magnezit, Jaspis

ROZMĚRY celého šperku (š,v,t): 4,4 - 5,4 - 0,9 cm.
Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

ZAVĚŠENÍ: řetízek, nebo kůže v délce 45 cm. Délku mohu upravit podle Vašeho přání, při objednávce mi Vámi žádanou délku a materiál napište prosím do poznámky, jinak platí materiál a délka uvedená v popisu a na doprovodné fotografii. 
Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost.

RÁDA ZODPOVÍM JAKÝKOLIV DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU

MAGNEZIT

Podle prvku magnezia

Znamení Vah

Čakra zejména vedlejší čakry rukou, jinak všude, kde je zapotřebí

Psychicky posiluje naši vůli zbavit se závislosti na všem, co ohrožuje naše zdraví. Pomáhá nám vyrovnat se s nedostatky, jež nemůžeme odstranit, jako je např. trvalá infalidita nebo tělesný vzhled. Učí nás najít zalíbení sami v sobě. Napomáhá organismu vylučovat nečistoty z těla. Konkrétně se doporučuje při neuralgických bolestech, jako je bolest hlavy, zubů a zad, při zánětech vedlejších dutin, při revmatismu, svalových napětích, křečích žil, žaludku a střev, při žlučníkových kolikách a kostních onemocněních. Snižuje hladinu cholesterolu v krvi, aktivuje funkci štítné žlázy a posiluje krevní oběh. Preventivně působí proti srdečním příhodám.

ASPIS

Podle řeckého iaspis – kropenatý, plamenný

Znamení Panny, Vodnáře, Ryb

Čakra podle barev a vlastností

Červený jaspis je nositel vitální životodárné energie. Aktivuje naši vůli, odvahu a vytrvalost. Jeho očistná energie nás vede k nezištnosti a skromnosti, soucitu, pochopení a trpělivosti, podporuje přirozenou touhu činit dobro. V centru srdce posiluje krevní oběh, v pupečním centru léčí žaludeční a zažívací potíže, ulehčuje při nadýmání a zácpě, aktivuje činnost jater, žlučníku, sleziny a slinivky břišní. V centru vitality ovlivňuje léčbu ledvin a močového měchýře, usnadňuje vyplavování ledvinových písků a kamenů. V centru základu aktivuje sexuální pud a léčí problémy potence a plodnosti. Je účinným prostředkem při epileptických záchvatech a dně.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.