Úvod »PRODÁNO» Červánky v dlani - Achát, sklo


        

Červánky v dlani - Achát, sklo

Originální autorský šperk

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
490 Kč (21 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Originální Autorský šperk "Červánky v dlani - Achát, sklo"

POPIS: Nádherně, do starorůžové až fialkové barvy, přírodně zbarvený Achátek je ústředním kamenem tohoto šperku. Opravdu vzácný a krásný kousek, jako utržený z červánkového nebe :-) Kámen je po celé ploše zcela hladký, jen uvnitř jsou patrné přirozené struktury, které se navíc ve světle lomí.....no nádhera! :-) Doplňuje jej ručně vyrobený, růžový, průsvitný, skleněný kabošonek s jemnými bublinkami uvnitř.
Náhrdelník je patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

MATERIÁL: bezolovnatý cín, kov, Achát, sklo

ROZMĚRY celého šperku (š,v,t): 4,2 - 5,4 - 1 cm.
Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

ZAVĚŠENÍ: řetízek, nebo kůže v délce 45 cm. Délku mohu upravit podle Vašeho přání, při objednávce mi Vámi žádanou délku a materiál napište prosím do poznámky, jinak platí materiál a délka uvedená v popisu a na doprovodné fotografii. 
Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost.

RÁDA ZODPOVÍM JAKÝKOLIV DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU

ACHÁT

Podle řeky Achates, dnes Drillo na Sicílii

Znamení Býka, Štíra

Čakra převážně základní, ohnivý achát – mimo základní i čela a třetího oka

Acháty v nás prohlubují fantazii, kreativitu, odvahu, vytrvalost a vůli k životu. Posiluje v nás vědomí vlastní identity, pud sebezáchovy, ochraňuje nás před působením nežádoucích vlivů a obdarovává důvěrou ve vlastní schopnosti. Vede nás k přímému jednání a k tvorbě správných slov při komunikaci s bližními i nepřáteli. V základním centru posiluje rozplozovací orgány u mužů i žen, pomáhá při porodu. Snižuje teploty, mírní horečnatá infekční onemocnění, utišuje nejrůznější bolesti, alergie a kožní problémy.
Růžový achát podporuje těhotenství a ochraňuje plod v matčině těle.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.