Úvod »PRODÁNO» Pup noive - Záhněda


        

Pup noive - Záhněda

Originální autorský šperk

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
1 100 Kč (46 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Originální Autorský šperk "Pup noive - Záhněda"

POPIS: Kámen je zcela hladký, s něžnou mlhovinkou uvnitř, buclatý, s velice krásným zbarvením, typickým pro Záhnědu. Je zdobený bohatou květinovou bordurou s úponky po obou stranách, nechá se nosit pokaždé z jiné strany. Květy jsou zdobeny rytím.
Šperk je vytvořen ve starobylém, secesním stylu pro nošení z obou stran. Z každé strany je zdobení jiné. Náhrdelník je patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

MATERIÁL: cín se stříbrem, kov, Záhněda - Top kvalita!

ROZMĚRY (š,v,t): 3,3 - 4,7 - 1,7 cm.
Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

ZAVĚŠENÍ: řetízek, nebo kůže v délce 45 cm. Délku mohu upravit podle Vašeho přání, při objednávce mi Vámi žádanou délku a materiál napište prosím do poznámky, jinak platí materiál a délka uvedená v popisu a na doprovodné fotografii. 
Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost.

RÁDA ZODPOVÍM JAKÝKOLIV DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU

ZÁHNĚDA

Podle hnědého zabarvení

Znamení Kozoroha, Blíženci

Čakra vedlejší centra rukou a podle potřeby

Záhněda nám ukazuje, že protiklady, jako např. světlo a tma, nemusí stát proti sobě nebo se vylučovat. Vzájemným prolnutím mohou dospět k dokonalé harmonii. Pomáhá nám překonávat silnou závislost na hmotných předmětech, která nás odvání od duchovna. Na druhou stranu je oporou těm, co žijí s hlavou v oblacích. Symbolizuje Zemi a Nebe, materiálno a duchovno v dokonalé harmonii. Záhněda podporuje abstraktní myšlení. Pomáhá při léčbě chronických stavů sklíčenosti a deprese. Posiluje nervy, uvolňuje vnitřní napětí a křeče, tiší bolesti všeho druhu a ovlivňuje léčbu infekčních nemocí, vaziva a rakovinových nádorů v počátečním stadiu.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.