Úvod »PRODÁNO» Kousek nebe


        

Kousek nebe

Cínovaný náhrdelník s Labradoritem

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
780 Kč (33 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Vloženým kamenem je veliký, nádherný, Labradorit, s krásnou modrou-zlatou opalizací téměř po celé ploše z jedné strany a modro-měděnou opalizací z druhé strany(viz. foto). Tento Labradorit je upraven tak, aby mohl být nošen z jedné i z druhé strany, podle Vaší chutě a nálady. Minerál je lemován ornamenty a vlnkami s cínovými kuličkami.

Vše je vyrobeno ručně, z kovu. Cínovaný šperk je vyrobený technikou tiffany, bez použití bižuterních komponentů. Náhrdelník je zhotoven z pocínované mědi, pečlivě zpracovaný, patinovaný, ošetřený antioxidantem, zavěšen na černé kulaté kůži s ručně vyrobeným, tepaným zapínáním. Ráda zodpovím jakýkoliv Váš dotaz ohledně tohoto výrobku.

Roztáhnutá délka řetízku je asi 45 cm. Pokud chcete mít tento šperk na řetízku, můžete si jej přiobjednat v souvisejícím zboží (pod obrázky).
Šperk je ve velikosti 4,7 x 4 x 2 cm měřeno v nejširších místech, vzdušnou čarou, bez očka na zavěšení.

Respektujte prosím autorská práva!

Na všechny své šperky poskytuji bezplatný servis a roční záruku!!! Záruka se nevztahuje na mechanické poškození zboží, způsobené nesprávným používáním výrobků.

LABRADORIT

Podle poloostrova Labrador,

Znamení Kozoroha, Ryb, Vodnáře

Čakra zejména vedlejší čakry rukou

Labradorit nám pomáhá prosvětlit vzpomínky. Pomáhá nám znovu v sobě objevit pevný bod, zklidnit nepokojnou duši. Umožňuje nám v sobě objevit a zpracovat dlouholeté blokády. Podněcuje v nás soucit se vším živým. Na čakře hrdla podporuje schopnost přesného vyjadřování. Mírní pocity chladu a preventivně chrání před nachlazením Tiší bolesti páteře a kostí, snižuje vysoký krevní tlak, stabilizuje srdeční rytmus a podporuje samoléčbu organismu. Stabilizuje naši auru.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.