Úvod »PRODÁNO» Paměti Země - Amonit, Granát


        

Paměti Země - Amonit, Granát

Originální autorský šperk

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
580 Kč (24 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Autorský náhrdelník "Paměti Země - Amonit, Granát "

...je vyroben ručně z BEZOLOVNATÉHO CÍNU, mědi a nádherného  Amonitku z Madagaskaru, doplněného granátky a cínovými kuličkami.

Náhrdelník je patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

Rozměry šperku jsou cca 3,6 cm x 4,5 cm (včetně zavěšení) x tloušťka 0,7 cm, měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

Součástí šperku je černá kůže v délce 45 cm. Délku mohu upravit podle Vašeho přání, nebo vyměnit za řetízek. 
Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost.

RÁDA ZODPOVÍM JAKÝKOLIV DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU

AMONITY

má název podle boha Amona a byly známé již starověku.

Reprezentují čas, věčnost - tedy to co bylo, je a bude. Spirála představuje vývoj, cestu, po níž lze vstoupit do oblastí vyššího vědomí. Proto se amonity spojují s vyššími čakrami a využívají při meditacích a obřadech. Fosilie byly spojovány i s dlouhověkostí, dnes se užívají k astrálnímu cestování časem, jako spojnice s minulostí, když chceme evokovat moudrosti dávných obyvatel této planety, nebo proniknout do minulých životů. Pokud jde o jejich vztah k budoucnosti - jaksi vyplývá z toho, že přetrvaly až dodnes. A zřejmě přetrvají i člověka jako takového.

Šamani je používali jako kameny síly, různým typům se připisovaly, obvykle na základě tvaru, konkrétní magické schopnosti. Pravda je, že i racionálního člověka naplní takový kámen respektem. Je to přece jen živý tvor, který už tu jednou byl, v tom je nám podobný. A tak nás v té souvislosti napadne, zda i po nás zůstane něco tak krásného a obdivuhodného.

Rozříznuté a leštěné amonity se dávají pro štěstí do peněženky, barvou i tvarem mnohdy připomínají zlaté mince.
(zdroj Dana Sklenářová)

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.