Úvod »PRODÁNO» Už se probouzí jaro- Sklo, Jadeit, Korál


        

Už se probouzí jaro- Sklo, Jadeit, Korál

Originální autorský šperk

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
475 Kč (20 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Autorský náhrdelník "Už se probouzí jaro- Sklo, Jadeit, Korál"

...je vyroben ručně z BEZOLOVNATÉHO CÍNU, mědi a korálků z Jadeitu a Korálu. Uprostřed je bílé šperkové sko s růžičkami. 
Náhrdelník je patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

MŮŽETE VYTVOŘIT SADU S NÁUŠNICEMI ČI PRSTENEM V MÉ NABÍDCE (do vyprodání)

Rozměry šperku jsou šířka 6,8 cm x výška cca 3,3 cm. Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

Součástí šperku je bižuterní řetízek bez niklu v délce 45 cm. Délku mohu upravit podle Vašeho přání. K celkové délce je třeba připočítat šířku šperku.
Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost.


RÁDA ZODPOVÍM JAKÝKOLIV DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU

JADEIT

Podle španělského piedras de ijada - bederní kámen

Znamení Raka, Vah, Ryb

Čakra - zelený - srdce, ale i ostatních čaker, žlutý - pupeční a solaru plexu, fialový - temene, čela

Je to kámen lásky. Přináší mír, harmonii, tichou radost z prostých věcí. Podporuje láskyplné emoce. Podporuje meditaci a rozjímání, mírní duševní neklid, roztěkané myšlenky, podporuje vnitřní vyrovnanost, pomáhá v každé situaci zachovávat si chladnou hlavu, zbavuje nás předsudků a provokuje v nás aktivitu a dynamiku. Posiluje nervový a imunitní systém, funkci srdce, krevního oběhu, funkci sleziny, jater a ledvin. Podporuje látkovou výměnu a funkci žláz, léčbu infekčních nemocí, žloutenky a snižuje vysoké teploty. Zmírňuje průběh chřipkových onemocnění. Léčí žaludeční a zažívací potíže, koliky a žloutenku. Pomáhá proti nočním můrám a nespavosti, tiší bolesti hlavy a migrény. Mírní nadměrné pocení psychického rázu, tiší bolesti při porodu, stimuluje funkci nadledvinek.

 

KORÁLY

Podle latinského corallium, nebo řeckého korallion

Znamení Štíra

Čakra – bílé čela a třetího oka, červené základu a srdce, růžové srdce, modré hrdla, černé pupeční a solaru plexu

Červený symbolizuje lásku, oddanost, pokoru a soucit s trpícími. Fyzicky chrání zdravý růst plodu v matčině těle. Pomáhá v léčbě anémie, při poruchách krevního oběhu, neplodnosti, při menstruační nepravidelnosti a při ohroženém těhotenství. Podporuje sexuální touhu a ulehčuje porod. Růžový korál mírní deprese, uklidňuje citová vzrušení a rozbouřenou mysl. Vyrovnává nepravidelnou srdeční činnost, zbavuje organismus jedů a tiší bolesti končetin.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.