Úvod »PRODÁNO» Z Nilských vod - Achát Botswana


        

Z Nilských vod - Achát Botswana

Originální autorský šperk

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
770 Kč (32 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Autorský šperk "Z Nilských vod - Achát Botswana"

.....je vyroben z Achátků Botswana, v odstínech bílé, růžové, šedé, oranžové a béžové barvy, v barvách, které jsou vlastností tohoto minerálu, (viz. foto na dlani, kde můžete podle barvy dlaně nejlépe posoudit, zda se Vám barvy zobrazují v reálných tónech).

Vše je vyrobeno ručně, z kovu. Cínovaný šperk je vyrobený bez použití bižuterních komponentů. Náhrdelník je zhotoven z pocínované mědi, pečlivě zpracovaný, patinovaný, ošetřený antioxidantem, zavěšen na černé kůži s ručně vyrobeným, tepaným zapínáním. Ráda zodpovím jakýkoliv Váš dotaz ohledně tohoto výrobku.

Roztáhnutá délka kůže je asi 45 cm, + šířka náhrdelníku, se kterou je dobré počítat. 
Šperk je ve velikosti 13 na šířku x 4 cm na výšku, měřeno v nejširších místech.

Respektujte prosím autorská práva!

ACHÁT

Podle řeky Achates, dnes Drillo na Sicílii
Znamení Býka, Štíra
Čakra základní

Acháty v nás prohlubují fantazii, kreativitu, odvahu, vytrvalost a vůli k životu. Posiluje v nás vědomí vlastní identity, pud sebezáchovy, ochraňuje nás před působením nežádoucích vlivů a obdarovává důvěrou ve vlastní schopnosti. Vede nás k přímému jednání a k tvorbě správných slov při komunikaci s bližními i nepřáteli. V základním centru posiluje rozplozovací orgány u mužů i žen, pomáhá při porodu. Snižuje teploty, mírní horečnatá infekční onemocnění, utišuje nejrůznější bolesti, alergie a kožní problémy.

 

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.