Míváte problém, přečíst si malá písmenka na etiketách zboží? Potřebujete mít po ruce brýle? Hledáte je neustále v tašce? Nosíte je na krku a je to pro vás nepohodlné? (navíc každý vidí, že je potřebujete) :((Jsou to drobnosti, ale ztrpčují život každý den. Proto jsem vyrobila tento šperk a nabízím jej také Vám.
Autorský originální šperk Lupa...Kyanit
......je vyroben z BEZOLOVNATÉHO cínu, kvalitní skleněné optické čočky a Kyanitu.
Celý tento šperk je vyroben bez bižuterních komponentů. Je povrchově ošetřen, patinován a zavěšen na řetízku. Délka řetízku je 80 cm.
Velikost přívěšku asi 7,5 x 5,2 cm,
Šperk uchovávejte VŽDY! v krabičce.
Respektujte prosím autorská práva!
Kyanit léčí svalové poruchy, horečku, urogenitální soustavu, brzlík, příštítnou žlázu, nadledvinky, krk a mozek. Jedná se o přírodní prostředek proti bolesti. Snižuje krevní tlak a léčí infekce. Odstraňuje přebytečnou tělesnou hmotnost, podporuje činnost mozečku a motorické reakce těla. Pomáhá také udržovat rovnováhu mezi energiemi jin a jang.