Úvod »PRODÁNO» V tanci


        

V tanci

Cínovaný náhrdelník

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
720 Kč (30 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Nádherně zbarvený Fluorit, (opravdu výstavní kousek v kombinaci vzácné fialové se zelenou), lemovaný roztančenými spirálkami.

Autorský cínovaný šperk, vyrobený technikou tiffany, bez použití bižuterních komponentů. Náhrdelník je zhotoven z mědi a cínu, pečlivě zpracovaný, patinovaný, ošetřený antioxidantem, zavěšen na černé kulaté kůži.
Roztáhnutá délka kůže je asi 45 cm, je možné vyměnit za řetízek (pokud chcete mít tento šperk na řetízku, připište to prosím k objednávce)
Velikost přívěšku asi 5 x 4 cm, měřeno v nejširších místech (vzdušnou čarou)).

Ráda zodpovím jakýkoliv Váš dotaz ohledně tohoto výrobku.FLUORIT

Podle latinského fluere téci

Znamení Ryb, Vodnáře

Čakra podle příslušných barev

Fluorit se nachází v mnoha barvách a odstínech.

Fluorit žehná našim touhám a našemu konání, duševně bystří pozornost a koncentraci, zdravotně tiší bolesti hlavy a migrény. Každá z barev má své místo a vliv na určitou čakru. Nejcennější jsou fialová a modrá. V rovině duševní, v bezradnosti, zmatení nám umožňuje nalézt ztracenou rovnováhu. Ve stáří si s jejich pomocí uchováme jasný rozum. Modrý fluorit zjemňuje a zjasňuje naše smyslové vjemy. Zdravotně je prevencí a lékem při infekčních a chřipkových onemocněních a při chorobách horních cest dýchacích.

Zelený regeneruje buněčnou stavbu plic a léčí astma a alergie. Žlutý tlumí stres a řeší žaludeční problémy, oranžový aktivuje funkci sleziny a jater, mírní zánětlivá onemocnění ledvin a močového měchýře. Červený aktivuje psychicky oslabenou potenci a zonální, duhový, který můžeme položit na kteroukoli čakru, vyrovnává náš citový a duševní život a uvolňuje napětí. Preventivně zabraňuje tvorbě zhoubných nádorů. Pomáhá i při cévních chorobách, regeneruje pleť a sliznici, podporuje růst kostí, funkci žláz a trávení. Pomáhá při komplikovaném těhotenství.

Nabíjíme jej z dosahu slunečních paprsků nebo v noci za úplňku, společně s křišťálem.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.