Úvod »PRODÁNO» Tanečnice Jinan - Prehnit


        

Tanečnice Jinan - Prehnit

Originální autorský šperk

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
721 Kč (30 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Zvláště pro mé milé zákaznice jsem založila Futetka fan klub.
Členstvím v tomto klubu získáte různé výhody (slevy, tipy, novinky, akce, soutěže, apod.). 
Jste srdečně zváni. :-)

------------------------------------------------------------------------

Originální autorský náhrdelník Tanečnice Jinan - Prehnit

POPIS: Do tohoto šperku jsem zakomponovala Prehnit v jemné zelenkavé barvičce který doplnila bílými říčními perličkami, cínovými kuličkami a kruhem zdobeným lístky Jinanu. Šperk je v secesním stylu, velice výrazný, ale lehounký.
Kámen není podložený ze spodní strany, ale je pevně zasazen.
Vše je vyrobeno ručně s použitím komponentů vlastní výroby.
Šperk je patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

Kov ve šperku je vyleštěný do starostříbrné barvy, barevný tón je pouze odrazem okolí. 
Barevnost fotografií se může lišit podle nastavení monitoru.

MATERIÁL: bezolovnatý cín, kov, Prehnit

ROZMĚRY (š,v,t): 7,3 - 8 - 1 cm.
Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

ZAVĚŠENÍ: ke šperku je přiložen řetízek, nebo kůže v délce 45 cm. Délku mohu upravit podle Vašeho přání, při objednávce mi Vámi žádanou délku a materiál napište prosím do poznámky, jinak platí materiál a délka uvedená v popisu a na doprovodné fotografii. 
Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost. Na přání ho mohu vyměnit za biž. karabinku.

O tomto minerálu se říká že:

PREHNIT se hojně využívá ve Feng Shuey, neboť svým ozdravujícím účinkem dokáže vyčistit energie v domově nejen od přístrojů vyzařující elektromagetické záření, ale také po hádce při tiché domácnosti. Prehnit je kamenem regenerace a svojí zelenkavou září odstraňuje bolesti v oblasti močových cest a ledvin, zlepšuje také krevní oběh a lepší metabolismus.

Zajímavost:

JINAN

Jeden z nejstarších druhů stromů, přechod mezi listnáči a jehličnany, živá rostlinná fosílie, přežil do dnešních časů v odlehlých oblastech Číny a Japonska, odkud se postupně s pomocí lidí dostává opět do celého světa jako nádherný okrasný a přiměřeně exotický strom.

Účinné látky extraktu listu jinanu rozšiřují cévky, zlepšují cévní zásobení periferie a zvláště sklerotického nebo jinak špatně zásobeného mozku, zabraňují křehnutí cév a jejich dalšímu poškozování, zlepšují dodávku kyslíku a živin k cílovým tkáním, podílejí se zvláště na regeneraci mozku, očí, ucha, ale i periferie, končetin a pokožky. Pravidelné užívání jinanu snižuje pískání v uších, příznaky Meniérovy choroby, napravuje cévní poruchy cukrovkářů, také nervově a hormonálně cévní poruchy, ovlivňuje psychodegenerativní pochody, podporuje paměť, napravuje změny v důsledku sklerotizace tepen a oddaluje tak vznik infarktu, zlepšuje prokrvení periferie i pronikotinovaných cév kuřáků, zvyšuje mozkový výkon stárnoucích osob a oddaluje jim nástup do důchodu a vznik stařecké demence. Je důležitou součástí v prevenci mozkové mrtvice a urychluje léčení jejích následků. Listy lze sbírat po celé období, kdy jsou na stromě k dispozici.

(zdroj)

MÁTE - LI DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU, NAPIŠTE MI.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Potřebujete k zakoupenému šperku řetízek NAVÍC? Můžete si jej zakoupit ZDE.
Pokud potřebujete k zakoupenému šperku kůži NAVÍC, můžete si zakoupit TUTO.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.