Úvod »PRODÁNO» Vzácná krev - Chiastolit


        

Vzácná krev - Chiastolit

Originální autorský šperk

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
520 Kč (22 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Originální Autorský šperk "Vzácná krev - Chiastolit"

POPIS: Šperk je vytvořen z krásného Chiastolitu (Christolit) s výraznou kresbou kříže, typickou pro tento kámen. Kapka krve je znázorněna rudým šperkovým sklem.

Kámen není podložený ze spodní strany, ale je pevně zasazen.
Šperk je patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

Barevnost fotografií se může lišit podle nastavení monitoru.

MATERIÁL: bezolovnatý cín, kov, Lapis Lazuli

ROZMĚRY (š,v,t): 5,7 - 5 - 1,3cm.
Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

ZAVĚŠENÍ: SOUČÁSTÍ ŠPERKU JE řetízek, nebo kůže v délce 45 cm. Délku mohu upravit podle Vašeho přání, při objednávce mi Vámi žádanou délku a materiál napište prosím do poznámky, jinak platí materiál a délka uvedená v popisu a na doprovodné fotografii. 
Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost.

O tomto minerálu se říká že:

Chiastolit je velmi zvláštní a zajímavý kámen. Jeho charakteristickým znakem je tmavý kříž na světlejším podkladu či naopak. Název kamene je odvozen od řeckého chiastos, což označuje X kříž. Chiastolit byl právě pro tento kříž uctíván již ve středověku jako ochranný amulet. Kříž je také symbolem spojení protikladu dobra a zla. Chiastolit je mocným ochranným, magickým kamenem. Vyvažuje všechny čtyři elementy, rozhání negativní myšlenky, city a iluze. Zbavuje pocitu viny, stabilizuje city, pomáhá hledět do tváře realitě. Jako další kameny neobvyklého tvaru a vzoru přináší štěstí. Díky chiastolitu jsme schopni si uvědomit vlastní identitu. Při pocitech beznaděje posiluje naši víru a vytrvalost. Dodává nám mír a klid v duši, zahání obavy a pomáhá postavit se realitě čelem. V době nemoci zvyšuje duchovní schopnosti, neboť v těle se aktivují ochranné mechanismy.

Zdravotně snižuje horečku, zastavuje krvácení a harmonizuje imunitní systém. Posiluje pohybové ústrojí, páteř, klouby, kosti a vazy. Pomáhá zejména v první fázi usínání, kdy přináší klidný a příjemný spánek. Při pocitech celkové únavy a stresu ho můžeme přikládat na oblast solaru plexu. Položením na pupeční čakru pomáhá při revmatismu a dně. Napravuje poškození chromozomů, zvyšuje imunitu, posiluje nervy, překyselení organismu, zvyšuje laktaci.

Astrologicky je chiastolit přiřazen znamení Býka.

RÁDA ZODPOVÍM JAKÝKOLIV DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.