Úvod »PRODÁNO» Lupa - Hypersten


        

Lupa - Hypersten

Originální autorský šperk

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
620 Kč (26 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Míváte problém, přečíst si malá písmenka na etiketách zboží? Potřebujete mít po ruce brýle? Hledáte je neustále v tašce? Nosíte je na krku a je to pro vás nepohodlné? Jsou to drobnosti, ale ztrpčují život každý den. Proto jsem vyrobila tento šperk - Lupu a nabízím jej Vám, nebo pro Vaše blízké.

Originální Autorský šperk "Lupa Sovička - Rodochrozit"

POPIS: Tento šperk je vyroben z nádherného, dražšího Hyperstenu. Kámen je hladký s perlovým, sametovým leskem ve stříbrné barvě s hnědavým nádechem. Kámen je zcela hladký s přirozenou povrchovou strukturou.
Lupu tvoří kvalitní optické sklo české výroby (nejedná se o dovoz z Číny).
Šperk je vyroben ručně s použitím komponentů vlastní výroby, patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

Barevnost fotografií se může lišit podle nastavení monitoru.

MATERIÁL: bezolovnatý cín, měď, Hypersten, optické sklo + 5

ROZMĚRY (š,v,t): 5,2 - 6,6 - 1,3 cm.
Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

ZAVĚŠENÍ: řetízek nebo kůže v délce 75 cm, což je nejvhodnější délka pro pohodlnou manipulaci s lupou, když ji máte na krku. Délku mohu upravit podle Vašeho přání, při objednávce mi Vámi žádanou délku a materiál napište prosím do poznámky, jinak platí materiál a délka uvedená v popisu a na doprovodné fotografii. 

O tomto minerálu se říká že:

HYPERSTEN

Velmi kvalitní hypersten vytváří rýhovanou kresbu, která je charakteristická střídáním zcela černých a stříbřitě černých proužků s perleťovými odlesky. Je tajemným kamenem, který do o svého okolí vyzařuje smíšenou energii JANG i JIN ( dvojí polarita ) Usnadňuje náhled do problému a pomůže najít jeho řešení. Pomáhá vytvářet vztahy a jejich udržení. V situaci, kdy je člověk vystaven ostré kritice ji pomůže ustát. Umožňuje sebepřijetí. Je silný duchovní kámen pro meditaci a ochranu, pomáhá v komunikaci s duchovním neviditelným světem.

RÁDA ZODPOVÍM JAKÝKOLIV DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.