Úvod »PRODÁNO» Vůně pozdního léta - Rubín, Achát


        

Vůně pozdního léta - Rubín, Achát

Originální autorský šperk

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
1 110 Kč (47 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Originální Autorský šperk "Vůně pozdního léta - Rubín,  Achát"

POPIS: Celý šperk je produktem někalika hodinové práce. Pečlivě vytvarované květy jsou starostříbrné barvy a jejich vůni jakoby v závany větru přinesly až k nám, v podobě spirálek, které jsou ponechány černé, patinované a dozdobené rytinou. Vše je bohatě zdobeno cínovými kuličkami. Šperk působí vzdušně a zároveň jej rozhodně nepřehlédnete. 
Oba kameny jsou zcela hladké a velice krásné. Rubín je pravý, nádherně rudý a Achátek Botswana má krásnou kresbu v barvách od bílé, hnědé až po béžovou a šedou......nádhera! :-) 
ŠPERK V TÉTO PODOBĚ NELZE JIŽ ZNOVU VYTVOŘIT
Vše je ruční práce, podle vlastního návrhu.

Náhrdelník je patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.

MATERIÁL: bezolovnatý cín, kov, Rubín, Achát Botswana

ROZMĚRY (š,v,t): 9,2 - 5,8 - 1,1 cm
Vše měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

ZAVĚŠENÍ: řetízek v délce 45 cm. Délku mohu upravit podle Vašeho přání, při objednávce mi Vámi žádanou délku napište prosím do poznámky, jinak platí a délka uvedená v popisu a na doprovodné fotografii. 
Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost.

RÁDA ZODPOVÍM JAKÝKOLIV DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU

ACHÁT

Podle řeky Achates, dnes Drillo na Sicílii

Znamení Býka, Štíra

Čakra převážně základní, ohnivý achát mimo základní i čela a třetího oka

Acháty v nás prohlubují fantazii, kreativitu, odvahu, vytrvalost a vůli k životu. Posiluje v nás vědomí vlastní identity, pud sebezáchovy, ochraňuje nás před působením nežádoucích vlivů a obdarovává důvěrou ve vlastní schopnosti. Vede nás k přímému jednání a k tvorbě správných slov při komunikaci s bližními i nepřáteli. V základním centru posiluje rozplozovací orgány u mužů i žen, pomáhá při porodu. Snižuje teploty, mírní horečnatá infekční onemocnění, utišuje nejrůznější bolesti, alergie a kožní problémy.

RUBÍN

Podle latinského rubeus – červený

Znamení Lva, Štíra, Skopce, Raka

Čakra kořene (základní centrum), příležitostně i srdce

Rubínu byla odpradávna připisována magická moc. Byl považován za kámen života. Symbolizuje prasílu lásky a oheň čistoty a proměny, vyzařuje pozitivní sílu života. Posiluje všechny stavy slabosti a nabíjí nás novou silou. Má nesporný vliv na srdce, krevní oběh a krev. Podporuje imunitní systém, zmírňuje koliky a spasma.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.