KONTAKTY

Lenka Částková
tel: +420 724220705
napište nám

NOVINKY

arr3Obchůdek je až do odvolání uzavřen....

UŽITEČNÉ INFORMACE » ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
Vaše otázky, moje odpovědi

Pokud odpověď nenaleznete zde, napište mi pomocí formuláře na konci stránky, nebo na e-mail info@sperkycastkova.cz

Když nakoupím, jak zaplatím?
Platba za zboží je možná výhradně bankovním převodem předem a poté je zboží odesíláno na Vaší adresu. Platba dobírkou NENÍ možná. Dobírka je zbytečně drahá, komplikovaná a služby České pošty jsou v tomto případě velice  nespolehlivé a zdlouhavé.

Jsem ze Slovenska, nemám účet u české banky, mohu i tak nakupovat?
Ano, pro zákazníky ze Slovenska je možná platba v EURO na můj slovenský účet u FIO Banky (bez dalších poplatků).


Je každý šperk opravdu originálem?
Ano, každý šperk je výsledkem mé autorské práce, vyrábím jej vždy dle mého autorského návrhu a to ručně, bez použití jakýchkoliv forem. Každý šperk je jedinečným originálem, dva stejné šperky nikdy nevzniknou. I v případě Vašeho zájmu o šperk podobný s již vyrobeným šperkem, bude mít drobné odlišnosti.

Pokud šperk koupím jako dárek, lze z e-shopu  odstranit cenu?

Ano, na Vaše přání je možné u Vámi zakoupeného šperku po zakoupení skrýt cenu, aby jí obdarovaný neviděl. Pro tento případ mě ovšem kontaktujte na info@sperkycastkova.cz

Mohu si dodat vlastní minerál, který chci vsadit do šperku?
Ano, toto je samozřejmě možné, pouze je třeba vzít v potaz riziko, že se kámen ve výjimečných případech může při zpracování poškodit. Ne snad samotnou výrobou, ale v kamenech bývá skryta puklinka, která nemusí vydržet teplotu a pnutí při výrobě šperku.


Když se mi šperk časem poškodí, opravíte mi jej?
Ano, jistě. Pokud se s Vaším šperkem v budoucnu cokoliv stane, zdarma Vám jej opravím, budou účtovány pouze expediční náklady (poštovné, balné). Na své výrobky poskytuji záruku 1 rok. Tato záruka se ovšem nevztahuje na mechanické poškození výrobku, nebo jeho poškození neadekvátním používáním. Viz. Péče o šperk.Dál se ptejte, ničeho se nelekejte

Lenka Částková


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ