Úvod »PRODÁNO» Myšlenka - křišťál


        

Myšlenka - křišťál

Cínovaný náhrdelník

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
360 Kč (15 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Vloženým kamenem je valounek Křišťálu. Vše je vyrobeno ručně, z kovu. Cínovaný šperk je vyrobený technikou tiffany, bez použití bižuterních komponentů. Náhrdelník je zhotoven z pocínované mědi, pečlivě zpracovaný, nepatinovaný, ošetřený antioxidantem, zavěšen bižuterním řetízku s ručně vyrobeným, tepaným zapínáním. Ráda zodpovím jakýkoliv Váš dotaz ohledně tohoto výrobku.

Roztáhnutá řetízku je asi 45 cm
Šperk je ve velikosti 5,5 x 2,2 cm měřeno v nejširších místech.

Respektujte prosím autorská práva!

Na všechny své šperky poskytuji bezplatný servis a roční záruku!!! Záruka se nevztahuje na mechanické poškození zboží, způsobené nesprávným používáním výrobků.

KŘIŠŤÁL

Podle řeckého krystallos led

Znamení Lva, Kozoroha, Vodnáře

Čakra zejména temene a čela, ale i všech ostatních

Křišťál zosobňuje aspekt čistoty ve všech rovinách a formách. Symbolizuje světlo na Zemi, jeho očistnou, léčivou energii. Působí jako katalyzátor, který v nás urychluje výměnu energií. Negativní energii odebírá a pozitivní nás nabíjí. Křišťál propojuje naši duši s věčností Universa, čistí a chrání naši auru, odstraňuje blokády bránící průtoku energie, veškeré nečistoty a disharmonie duše, prosvětluje naše pocity, myšlenky a představy. Křišťál je možno účinně použít ve všech energetických centrech těla a proti všem bolestem. Je univerzálním prostředkem na všechny potíže, nemoci, neduhy.
Očista: Přes noc v misce s vodou, nebo několik minut pod tekoucí vodou. Někdy se doporučuje vybít křišťál na hematitu. Potom nabíjíme libovolně dlouho na přímém slunci.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.