Úvod »PRODÁNO» Srdce Jane Austen


        

Srdce Jane Austen

Náhrdelník

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
510 Kč (21 EURO) ( Nejsme plátci DPH )

Jistě znáte díla anglické spisovatelky Jane Austen...Pýcha a přesudek, Rozum a cit, Emma, a další..... nekonečná inspirace:))

Vloženým kamenem je valounek Křišťálu, který je doplněn korálkem z Granátu, dozdobený spirálkami, motýlky a cínovými kuličkami. Vše je vyrobeno ručně, z kovu. Cínovaný šperk je vyrobený technikou tiffany, bez použití bižuterních komponentů. Náhrdelník je zhotoven z pocínované mědi, pečlivě zpracovaný, patinovaný, ošetřený antioxidantem, zavěšen na bižuterním řetízku s ručně vyrobeným, tepaným zapínáním.
Ráda zodpovím jakýkoliv Váš dotaz ohledně tohoto výrobku.

Roztáhnutá délka řetízku je asi 45 cm
Šperk je ve velikosti 6,5 x 4,5 cm měřeno v nejširších místech.

Respektujte prosím autorská práva!

Na všechny své šperky poskytuji bezplatný servis a roční záruku!!! Záruka se nevztahuje na mechanické poškození zboží, způsobené nesprávným používáním výrobků.

KŘIŠŤÁL

Podle řeckého krystallos led

Znamení Lva, Kozoroha, Vodnáře

Čakra zejména temene a čela, ale i všech ostatních

Křišťál zosobňuje aspekt čistoty ve všech rovinách a formách. Symbolizuje světlo na Zemi, jeho očistnou, léčivou energii. Působí jako katalyzátor, který v nás urychluje výměnu energií. Negativní energii odebírá a pozitivní nás nabíjí. Křišťál propojuje naši duši s věčností Universa, čistí a chrání naši auru, odstraňuje blokády bránící průtoku energie, veškeré nečistoty a disharmonie duše, prosvětluje naše pocity, myšlenky a představy. Křišťál je možno účinně použít ve všech energetických centrech těla a proti všem bolestem. Je univerzálním prostředkem na všechny potíže, nemoci, neduhy.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.