Úvod »PRODÁNO» Dračí srdce - Chryzokol, sklo


        

Dračí srdce - Chryzokol, sklo

Originální autorský šperk

vyprodáno

 

Skladem: 0 ks
cena výrobku:
1 280 Kč (54 EURO) ( Nejsme plátci DPH )

Autorský náhrdelník "Dračí srdce - Chryzokol, sklo"
...je vyroben ručně z BEZOLOVNATÉHO CÍNU, mědi a krásně zbarveného Chryzokolu. V hrudi má dráček srdíčko ze šperkového skla.

Náhrdelník je patinován, leštěn, broušen a povrchově ošetřen.
Rozměry šperku jsou cca 9,8 cm (i s ocasem)x 8,6 cm na výšku, rozměry kamene jsou šířka 3 cm x výška 3,7 cm, srdíčko 1,2 cm, měřeno v nejširších místech vzdušnou čarou.

Součástí šperku je řetízek v délce 45 cm. Délku mohu upravit podle Vašeho přání.
Zapínání je vlastní výroby z nerezového materiálu, který by neměl způsobovat alergické reakce. Háček na zapínání je tepán, což zvyšuje jeho pevnost.

RÁDA ZODPOVÍM JAKÝKOLIV DOTAZ OHLEDNĚ TOHOTO VÝROBKU

CHRYZOKOL

Podle řeckého chrysos – zlato, kólla –led

Znamení Blíženců, Býka, Vah, Střelce, Vodnáře

Čakra srdce, čela a podle potřeby i všech ostatních

Chryzokol symbolizuje svou svěží krásou lásku a harmonii. Podporuje v nás potřebu zdravě žít, v lásce, v souladu s přírodními zákony. Pomáhá nám soustředit se, zklidnit nepokojné srdce a roztěkané myšlenky, vyrovnat emoce. Zmírňuje náš neklid, vtíravé pocity, provinění. Učí nás čistotě mysli, trpělivosti, toleranci a nadhledu v krizových situacích. Zdravotně ho lze použít prakticky ve všech centrech těla. V čakře čela sráží vysoké teploty a je prevencí proti infekcím. V čakře hrdla zmírňuje bolesti krku, uvolňuje napětí šíje a usměrňuje funkci štítné žlázy. V pupečním centru a v centru vitality zabraňuje tvorbě žaludečních vředů a zmírňuje křeče a poruchy zažívacího traktu. Doporučuje se k utišení bolestí během menstruace, nebo při ohroženém těhotenství. Je využíván i přikládáním na popáleniny.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.