KONTAKTY

Lenka Částková
tel: +420 724220705
napište nám

NOVINKY

arr3Od 29.5 do 4.6. dovolená :-)...

» LUPA JAKO ŠPERK
Optická čočka jako šperk

Máte problém, přečíst si malá písmenka na etiketách zboží? Potřebujete mít po ruce brýle? Hledáte je neustále v tašce? Nosíte je na krku a je to pro vás nepohodlné?
Jsou to drobnosti, ale ztrpčují život každý den. Proto jsem vyrobila tento šperk a nabízím jej také Vám. Je vyroben z optické, zvětšovací, skleněné čočky a různých minerálů.

Ceny lup se většinou pohybují od 550 Kč do 1000 Kč. Ceny jsou ovlivněny mnoha faktory a většinou je vyrábím pro konkrétního člověka na zakázku.

Ráda vyrobím lupu - šperk také pro Vás.

Máte představu, jak by měla vypadat, jaký by měla mít vložený kámen, či jiná přání?

Pokud to bude v mých silách, zhotovím lupu podle Vašich představ.

V případě Vašeho zájmu o podobný šperk, neváhejte mě kontaktovat na lenka_castkova@cmail.cz

Přeji všem krásný den.
Lenka Částková

PRO ZVĚTŠENÍ OBRÁZKU NA NĚJ KLIKNĚTE.


lupa na krk s Prehnitem optická lupa s růžičkami lupa s Karneolem a optickou čočkou Lupa s Lupa, srdíčko s Lupa s Adulárem Lupa - hrozen s Granátky Lupa s Ametystem Lupa s Růženínem Lupa s Karneolem Lupa s bílými perličkami říčními Lupa s Růženínem a ptáčkem Lupa s Říční perlou Lupa - Verdelit Lupa s Ametystem Lupa s Jantarem Lupa s Ametystem Luap - Křišťál Aqua Aura Lupa - Chryzokol Lupa jako šperk - Býčí oko Lupa s andílkem Lupa - Venušiny vlasy (Křišťál s Rutilem) Lupa jako šperk - Křišťál Lupa Trojský kůň - Malachit Secesní lupa - Labradorit modrý Lupa bez kamene, vyřezávaná Lupa s Andílkem - Ametyst Lupa  - Křišťál Lupa s perlou Secesní lupa - Achát Lupa Antik - Amazonit Lupa s perlou Lupa - Křišťál Aqua Aura Lupa s křížkem - Křišťál Aqua Aura Lupa Peprmint - směs minerálů Lupa jako šperk - Býčí oko Lupa - Jantar Lupa - Rodochrozit Lupa - Verdelit Turmalín Lupa jako šperk - Baroko Lupa zvětšovací s kočičkou Zvětšovací lupa s pejskem - Jezevčík Zvětšovací lupa s kočičkou Zvětšovací lupa - vážka